Зоопарк у Празі: 10.06.2019

144 види, занесені до Червоної книги

Понеділок день важкий? Ми не погодимося! Адже сьогодні, 10 червня, наші студенти літніх канікулярних програм Міжнародного союзу молоді вирушили на веселу і пізнавальну екскурсію в найбільший зоопарк Чехії.

Після того, як зоопарк тільки відкрився в 1931 його розмір був не більше 8 гектарів, але на початку 21 століття площа збільшилася в сім разів.

Цікавий факт! Згодом зоопарк розширювався досить швидко і колекція звірів постійно поповнювалася до трагедії 2002 року, коли зоопарк пережив повінь, що затопила велику частину Праги. У зоопарку досі можна знайти відмітини, що позначають рівень води під час повені.

Розташований недалеко від Трої, зоопарк майже сусідить з Ботанічним садом і знаменитим тройську замків. З верхньої точки зоопарку, на яку можна дістатися по канатної дороги, відкривається захоплюючий вид майже на багато празькі пам’ятки. Для тих, хто не боїться фізичного навантаження, була можливість заощадити і піднятися на вершину зоопарку пішки, але повірте, це коштувало тих зусиль!

На території зоопарку розташовано безліч закусочних і точок відпочинку не тільки з чаєм і кавою, а й традиційними чеськими закусками. Зоопарк пропонує різноманітні маршрути відвідування, серед яких можна вибрати той, який найбільше відповідає вашим запитам. Тут можна знайти безліч тварин: слони, горили, крокодили, фламінго і навіть одомашнені тварини, яких студенти могли погодувати спеціальним кормом, який продається в спеціальному апараті зовсім недалеко!

У зоопарку доступні і інші розваги – наприклад, можна було сфотографуватися у спеціального стенду з зображеннями горил або поплескати в міні-басейні по коліно, щоб трохи охолодитися і відпочити від довгих піших прогулянок.

Територія зоопарку досить велика і обійти ви її всю за один день було б утомливо, але ми обійшли найцікавіші і знамениті місця.

Сподіваємося, що зустріч з милими тваринами з празького зоопарку залишила у вас незабутнє враження. Нижче ми виклали запам’ятовуються фотографії з фотозвіту “Найбільший зоопарк в Чехії”. Також частина фотографій ви знайдете в Інстаграм.