День з Xplore Fitness: 19.10.2019

стдуент МСМ в Xplore Fitness в Празі msmstudy.com.ua

19 жовтня 2019 роки наших студентів річних підготовчих програм МСМ очікував захоплюючий день наповнений спортом і новими емоціями. У супроводі наших кураторів і професійного фотографа вони вирушили на день спорту в Xplore Fitness в Празі, один із провідних спортивних центрів в чеській столиці.

День спорту – це чудова можливість після насичених трудових буднів зайнятися своєю фізичною формою і спробувати себе в різних видах силових тренувань. Наш офіційний партнер Xplore Fitness знаходиться в самому центрі Праги, всього в 15 хвилинах ходьби від MSM Academy. Розмір фітнес клубу цілих 2500 квадратних метрів, а вся його стеля зроблена зі скла,  завдяки чому все приміщення наповнене приємним вуличним світлом. Всього Xplore Fitness в Празі включає в себе цілих три поверхи, кожен з яких обладнаний під різні види тренувань. Так, в самому низу тут знаходиться зона бойових мистецтв, де наші студенти літньої школи бойових мистецтв в Празі проводять свої тренування, поруч з ним – танцювальні класи, в яких займаються студенти літньої школу танців МСМ.

У всіх бажаючих була можливість потренуватися і спробувати себе на будь-якому тренажеру, а також для студентів МСМ надається відмінна знижка в Xplore Fitness в Празі, так що студенти можуть купити абонемент за приємною ціною. Студенти ж літніх спортивних програм абонемент отримують в ціні програми, так як багато наших заняття спрямовані саме на поліпшення не тільки логічних і мовних навичок, а й спортивної сили.

Так, день спорту пройшов яскраво і продуктивно. Не забувайте стежити за всіма нашими новинками в Instagram, а також переходите по посиланню внизу для ознайомлення з детальним фотозвітом.

Зв'яжіться з нами