Знайомство з ВНЗ Чехії: ЧЗУ

The building of the Czech University of Life and Science msmstudy.eu

У продовженні розділу «Знайоство з ВНЗ Чехії» у цій статті ми розповімо вам про Чеський Аграрний Університет у Празі – ЧЗУ.

Чеський Аграрний Університе в Празі – один з трьох найбільших університетів Чехії!

Історія ЧЗУ починається з 1906 року, але на той час це був лише аграрний факультет Національного Технічного Університету. Завдяки активній роботі факультету було створено окремий навчальний заклад. Так, у 1952 р. Аграрний факультет перетворився на Празький сільськогосподарський університет, а в 1995 р. – у Чеський Аграрний Університет у Празі. Перша світова війна сповільнила розвиток майбутнього університету, але після закінчення війни навчальнйи заклад повернувся до своєї розвитку.

Тепер ЧЗУ –  це не просто університет – це ціле студентське місто, яке складається з численних навчальних будівель, гуртожитків, галерей, лабораторій та бібліотек. Кампус університету не тільки технічно добре обладнаний, але також має кафе, спортивні комплекси, відділення банку, ресторани та клуби.

Чеський Аграрний Університет в Празі є дуже прогресивним – він часто проводить дослідження та впроваджує інновації в галузі охорони навколишнього середовища.

Розширюючи свої навчальні програми, ЧЗУ пропонує студентам не лише освіту з екологічних спеціальностей, а й можливість вивчати економіку, управління, адміністрацію та інформатику. Факультет економіки та менеджменту є найбільшим в університеті: він має понад 50% студентів.

Для більшості студентів ЧЗУ є пріоритетним вибором завдяки програмі “Подвійний Диплом“. Це програма, під час якої студент отримує відразу 2 дипломи: диплом ЧЗУ та один з університетів-партнерів в іншій країні.

Також ЧЗУ є активним учасником програми ERASMUS. Статистика показує, що кожні 5 студентів університету пройшли навчання за кордоном! Тож студенти Чеського Агранрного Університету у Празі мають великі можливості для набуття досвіду та освіти не тільки в Чехії, але й у всьому світі.

Аграрний університет у Празі із задоволенням вітає іноземних студентів сам по собі!

Університет має 5 факультетів та 2 інститути:

  • Факультет економіки та менеджменту – найбільший економічний факультет в Чехії, який приймає понад 13 000 студентів.
  • Факультет агробіології, харчових продуктів та природних ресурсів.
  • Факультет Інженерії.
  • Факультет екологічних наук.
  • Факультет лісового та деревознавства.
  • Факультет тропічних аграрних наук.
  • Інститут тропіків та субтропіків.
  • Інститут освіти та консалтингу.

Відповідно до Болонської угоди, можна навчатися в ЧЗУ за програмами бакалавра, магістра та аспірантури.

Основна гордість університету полягає в тому, що відсоток зайнятості випускників університету досяг майже ста!

ЧЗУ – це реальний шанс отримати доступну та якісну європейську освіту, а потім успішно знайти роботу.

Спеціально для абітурієнтів МСМ підготував спеціальні програми підготовки!

Йдіть за своєю мрією разом з МСМ!

Зв'яжіться з нами