Знайомство з ВНЗ Чехії: ЧВУТ

lecture in cvut msmstudy.eu

Пропонуємо вашій увазі новий розділ блогу. Ми розповімо вам, які чеські університети найкращі та чому. Цей розділ відкриє ЧВУТ (Чеський технічний університет) у Празі.

ЧВУТ – це не просто найпрестижніший технічний університет в Чехії, це справжній технічний світ! Все тому, що в ЧВУТ навчається понад 24 500 студентів, та їх кількість щороку зростає!

Заснований у 18 столітті, Чеський технічний університет входить до списку найстаріших університетів Європи. Першими освітніми програмами, запропонованими ЧВУТ (спочатку його називали Чеським політехнічним інститутом), були інженерне мистецтво та цивільні науки. Чеський технічний університет був заснований майже 100 років тому! Ще в 1920 році він був членом семи університетів з технічними напрямами. Зараз університет підготував для студентів понад 100 програм та 400 спеціальностей. Кожен знайде щось своє!

Чеський технічний університет складається з 8 факультетів:

Будівництво
Техніка
Електротехнічні
Факультет ядерних технологій та фізичної інженерії
Архітектурна
Транспорт
Факультет біомедичних технологій
Факультет інформаційних технологій


Детальну інформацію про факультети та їх напрямки, умови прийому можна знайти тут.

Також університет не забуває про свій розвиток у педагогічній та технічній сферах. Статистика показує, що кожен другий студент магістратури навчався за кордоном відповідно до програм обміну. У ЧВУТ є багато контрактів з іншими університетами, які дозволяють обмінюватися студентами. Кожен студент має можливість пожити в кожному куточку світу.

Чеський технічний університет також надає студентам простір для творчості та активного відпочинку. При університеті створено студентський союз із власною структурою та органами самоврядування. Це допомагає дітям розкрити свій творчий та спортивний потенціал.

Отримання вищої технічної освіти у ЧВУТ- безумовний шанс на успішне майбутнє!

Зв'яжіться з нами