Зимова вечірка: 12.12.2018

Зимова вечірка msmstudy.ua

Веселе закінчення першого семестру

12 грудня студентів річних освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді очікував приємний сюрприз  – зимова вечірка в Празі. Міжнародний Союз Молоді широко відомий не тільки якісною освітою, але ще і цікавою і різноманітною культурною програмою! Цього разу, в кращих традиція, студентів чекала яскрава і весела вечірка, яка надовго залишиться в пам’яті кожного з них!

Зимова вечірка в Празі пройшла під чарівні мелодії професійної саксофоністки Андреа, яка не тільки виконувала зарубіжні хіти, але також вміло імпровізувати під пісні сучасної російськомовної естради. Спеціально для цього вечора МСМ орендував один з кращих клубів в Празі –бар Zkušební provoz. Прикрашений новорічними гірляндами зал, палаюча яскравими вогниками сцена і затишний внутрішній дворик, де на опалювальній терасі можна було помилуватися грудневим зоряним небом. Після вступної частини студентів очікували веселі конкурси: студенти англійських програм згадували мотиви різдвяних пісень, студенти програм чеської мови – перевіряли знання чеської, всі разом думали над епітетами для прекрасної Праги і навіть обирали кращу фотографію в Instagram. В результаті ніхто не пішов з порожніми руками: солодкі призи, новорічні та пам’ятні сувеніри дістались кожному студенту. Ну і на завершення: веселий танцювальний конкурс.

Особливим сюрпризом для студентів стала поява Діда Мороза! Рівно об одинадцятій вечора, бородатий чарівник з’явився на сцені, разом зі своїми цікавими конкурсами та різноманітними подарунками.

Так, заряджені гарним настроєм і позитивною енергією, студенти пішли на свої заслужені зимові канікули, щоб зовсім скоро знову почати навчання на курсах і стати ще на один крок ближче до своєї мрії!