Празьке старе місто: 07.01.2020

празький старе місто msmstudy.eu

Празьке старе місто (Staré místo) є самою центральною і популярною туристичною частиною міста Праги. Маленькі вулички, ніби зберігають в собі спогади минулих століть, коли по ним їздили карети, запряжені кіньми, не поспішаючи прогулювалися пані та панове, обговорюючи насущні теми.

Студенти зимової канікулярної програми Міжнародного Союзу Молоді вирушили в захоплюючу прогулянку по празькому старому місту 7 січня 2020 року. Прогулянка вийшла дуже насиченою, адже в старому місті зосереджено безліч визначних пам’яток, які відомі по всьому світу.

Звичайно ж, студенти в супроводі екскурсовода насамперед вирушили на знаменитий Карлів міст, перший камінь якого був закладений ще в 1357 році. Кам’яний міст прикрашають величні скульптури, а його вежа вважається однією з найкрасивіших середньовічних споруд.

Потім студентам було розказано про Староміську площу, яка була свідком всіх історичних подій Праги і зберігає в собі безліч дивовижних історій. Там же розташована Староміська ратуша, знаменита своєю баштою з Астрономічними годинами.

Також студенти побачили і дізналися історію Порохової вежі, Тинський храму, Єврейського кварталу. Побачити празьке старе місто і не залишитися під великим враженням неможливо. Емоції студентів, викликані старовинними пам’ятками чеської столиці, були щирі і яскраві! Подивіться фотографії з центральними загадковими вуличками Праги та живими емоціями наших студентів.

Зв'яжіться з нами