Як вибрати університет?

students gradiation msmstudy.eu

Нині у багатьох університетах навчається велика кількість студентів-іноземців. Є 7 основних порад, які покажуть вам, як вибрати університет.

1. Студенти. Сторонні стосунки дуже важливі для учнів, оскільки друзі впливають на багато аспектів життя студентів. Університет, який ви обрали для навчання за кордоном, матиме велику спільноту студентів як з місцевого, так і з усього світу. Це гарна можливість встановити стійкі стосунки з людьми, що знаходяться в різних країнах. Крім того, це хороша основа для міжнародної професійної мережі та чудовий шанс для майбутніх подорожей.

2. Професори. Всі університети мають веб-сайт, у якому перераховані всі викладачі. Методи викладання, викладачі та підхід до студентів будуть дуже корисними для вашої майбутньої кар’єри. Тому ви отримаєте інтенсивний і незабутній досвід, який запам’ятаєте назавжди.

3. Розмір груп. Без сумніву, переваги мають малі групи, оскільки вони дозволяють студентам продемонструвати свою точку зору до питання, що ґрунтується на їхніх культурних відмінностях, а також привернути більше уваги професорів. Більше того, студенти схильні більше працювати над своїм матеріалом та критично розмірковувати над суміжними питаннями.

4. Студентське життя. На базі університету було організовано багато програм, спрямованих на покращення життя студентів за допомогою соціального, культурного, духовного та освітнього досвіду. Наприклад, проводяться різні спортивні заходи, поїздки, вечірки, семінари, програми на свіжому повітрі, щоб допомогти студентам зв’язатися між собою та полегшити участь у широкому спектрі заходів.

5. Культура. Навчання за кордоном – чудовий шанс здобути життєвий досвід і спогади, що змінюються життям, а також можливості покращити себе в міжнародному середовищі та відкрити для себе унікальну культуру та її спосіб життя. Найкращий спосіб познайомитися з іншою культурою – зануритися в неї, що можуть зробити студенти, живучи та навчаючись за кордоном.

6. Мудрі поради від випускників. Багато університетів заохочують випускників до участі у студентському житті. Деякі з них перетворюються на промоутерів своєї альма-матер після закінчення навчання. Тому першокурсники можуть отримати корисну інформацію та чітке уявлення про життя своїх студентів, а також майбутні перспективи кар’єри.

7. Ваші очікування щодо майбутнього. Студенти вступають до різних університетів, докладають максимум зусиль для навчання, доходять до кінця своїх навчальних шляхів і стежать за своїми цілями. Деякі бажають залишитися в одній країні після закінчення навчання, а інші вважають за краще повернутися додому. Ви вже ставили перед собою цілі?

Наші фахівці Міжнародного Союзу Молоді допоможуть вам зробити правильний вибір, вибравши найкращі університети та освітні програми. Ви можете зв’язатися з нами, заповнивши форму внизу.

Зв'яжіться з нами