Welcome Party в Празі: 16.10.2019

Welcome Party в Празі msmstudy.com.ua

16 жовтня 2019 року, коли практично всі студенти річних підготовчих програм Міжнародного Союзу Молоді нарешті добралися в прекрасну Прагу, не змінюючи традиціям МСМ влаштував для своїх гостей веселу, насичену і незабутню вечірку відкриття – Welcome Party в Празі.

Вечірка пройшла в одному з кращих клубів Чехії – P.M Club. Всі зали клубу були орендований спеціально для студентів, кураторів і гостей Міжнародного Союзу Молоді. Так вечірка проходила в дружній і теплій атмосфері, в оточенні дбайливих співробітників і нових друзів. На вечірці грали найвідоміші хіти уркаїнської і зарубіжної естради, а наш головний куратор Катерина Скутару також організовала незвичайні конкурсах для студентів. В одному з них вони розділилися на дві команди: ISIC і ISIC Alive і називали вигоди того чи іншого виду студентського квитка. В іншому конкурсі, набравши в рот побільше зефіру Маршмеллоу, студенти повинні були вимовити відому чеську скоромовку strč prst skrz krk (встав палець через горло). Також на Welcome Party в Празі були конкурси на кращий груповий і на кращий індивідуальний танець. Найактивніші діти отримували фірмові печатки МСМ на руку і за підсумком, в заключному конкурсі на найшвидше розпивання соку, були обрані король і королева МСМ. І все це під енергійну музику, а також зі співом під гітару з нашими талановитими кураторами.

Не забувайте заходити в наш Instagram, де ми публікуємо все новинки з життя студентів, а також натискайте на кнопку внизу для того, щоб насолодитися всім фотозвітом з нашої Welcome Party в Празі.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: