Welcome Party: 04.07.2019

welcoma party msm

МСМ зустрічає новоприбулих студентів!

4 липня ми зібрали всіх студентів літніх програм на грандіозну вечірку, присвячену початку літньої навчальної програми для студентів МСМ, – “Welcome Party”! Такі вечірки – відмінний привід познайомитися, поглибити інтернаціональну дружбу і придбати новий досвід спілкування зі студентами з інших куточків світу.

У самому модному клубі Праги “P.M Club” разом з кураторами зібралося цілих чотириста учасників літніх курсів, так що нудьгувати не довелося – тому якщо ви боялися, що ви або ваша дитина буде відчувати брак спілкування, то страхи ці абсолютно безпідставні! Тепла дружня атмосфера і конкурси, покликані “розтопити лід” першої зустрічі, зіграли свою роль – до кінця вечора хлопці та дівчата як слід поспілкувалися і вже в той же день придбали багато нових друзів.

Знаючи, як зазвичай студентам подобається цей захід, ми урізноманітнили програму і в цей раз: запрошений діджей з топової музикою 2019 року, безкоштовні безалкогольні напої для кожного учасника і ненудні конкурси у вигляді танцювальних баттлов під Макарену, “Skibidi” від Little Big не залишили нікого байдужими. Під час інтерактиву “Збери якомога більше Селфі” в стороні не залишилися навіть самі сором’язливі! Від учасників вимагалося за короткий період часу оббігти якомога більше нових знайомих, щоб зробити селфі з кожним з них – і обов’язково посміхатися!

Переможці забрали свої солодкі призи, а найактивніші учасники отримали фірмові футболки “I love MSM”!

Потанцювавши і познайомившись з новими друзями, в 12 вечора студенти поїхали назад до гуртожитку з новими позитивними враженнями та спогадами, адже день сьогодні був довгий – приліт до Праги і враження від нового міста, перші інструктажі від кураторів і перші посмішки нових знайомих! На цій веселій ноті ми і проведемо весь річний курс – а щоб бути в курсі наших новин про студентів ми пропонуємо вам підписатися на наш Інстаграм.

МСМ бажає всім студентам відмінно провести час в Празі! Нижче ви знайдете повний фотозвіт з заходу “Танці на Welcome Party”.