Воркшоп «Вища освіти в Чехії», Алмати

Воркшоп «Все тонкощі вищої освіти в Чехії» відбувся 22 січня 2020 року в найбільшому і зеленому місті Казахстану - Алмати msmstudy.eu

Воркшоп «Всі тонкощі вищої освіти в Чехії» відбувся 22 січня 2020 року в найбільшому і найзеленішому місті Казахстану – Алмати.

Воркшоп відкрила Аружан Жума, регіональний менеджер МСМ. Першою відкритою темою семінару стало питання – чому Чехія відмінно підходить для здобуття вищої освіти. Спікер виділила головні переваги життя в Чеській Республіці: стабільність економіки, низькі витрати по Європі, комфортне навчання для іноземних студентів.

Також менеджер розповіла про найбільш популярних спеціальностей, середніх показниках зарплат і провідних університетах, закінчивши які, студенти можуть успішно працевлаштуватися в будь-якій країні світу. Спікер озвучила всі основні вимоги, необхідні для вступу до ВНЗ.

Міжнародний Союз Молоді у співпраці з ЧЗУ і ЧВУТ, державними університетами Праги, спеціально розробили програми для підготовки до вступу на гуманітарні, технічні, економічні, медичні та творчі спеціальності. Також було озвучено весь список канікулярних мовних і спортивних програм.

Потім слово було передано спеціальному гостю з Чехії, директору з маркетингу Міжнародного Союзу Молоді, Тетяні Голубовській. Вона розповіла про свій особистий досвід навчання в ВНЗ Чехії і життя за кордоном. Також Тетяна розповіла про вивчення чеської мови, можливості працевлаштування та побудови успішної кар’єри в Чехії.

Команда казахстанського філії МСМ сподівається, що воркшоп був максимально інформативним і корисним для гостей. Ми з радістю відповімо на будь-які ваші питання, що стосуються навчання за кордоном, для цього заповніть форму нижче.

Не забувайте про наш Instagram, там ми регулярно публікуємо фотографії з життя студентів МСМ.

Зв'яжіться з нами