Воркшоп «Освіта в Чехії», Львів

Освіта в Чехії msmstudy.eu

26 жовтня в місті Львів пройшов воркшоп на тему «Освіта в Чехії». Щоб послухати про всі тонкощі освіти в Європі, на захід прийшли школярі старших класів, студенти, а також батьки, які цікавляться престижною освітою за кордоном.

Львів – це туристичний центр України, який за архітектурою чимось нагадує Прагу, головне чеське місто, розташоване в самому центрі Європи. Завдяки своєму розташуванню столиця Чехії славиться своєю перспективною і якісною освітою. На сьогоднішній день в Празі діє понад 30 вищих навчальних закладів

Ті, хто відвідав воркшоп «Освіта в Чехії» почули відгуки студентів, які навчалися або ще навчаються в Празі, адже так важливо почути про чужий досвід і враження.

Також фахівці Міжнародного Союзу Молоді розповіли про переваги освітніх програм. Багато батьків виявили цікавість до нашої ексклюзивній програмі Подвійного Диплома, яка дає можливість отримати освіту в сфері готельно-ресторанного бізнесу, тим більше в таких прекрасних країнах, як Чехія та Швейцарія.

Активно обговорювалися програми майбутніх весняних і зимових канікул, адже в цей період можна не тільки весело провести свій час, але і дуже продуктивно, вивчаючи англійську з носіями мови в чудовій Празі.

Воркшоп «Освіта в Чехії» не залишив осторонь і питання, що стосуються всіх необхідних документів для вступу до ВНЗ Чехії, іспитів і рівня англійської мови (або інших мов).

Ми сподіваємося, що команда МСМ відповіла на всі запитання гостей. А якщо ні, то ми з радістю на них відповімо і розповімо цікаву для вас інформацію – просто заповніть форму внизу. Дякуємо всім за участь і чекаємо зустрічі знову, але вже в Празі!

Якщо вас також цікавить освіта в Чехії – заповніть заявку внизу і ми зв’яжемося з вами з усією необхідною інформацією.

Зв'яжіться з нами