Воркшоп «Медична освіта в Чехії», Київ

26 листопада 2019 року в Києві відбувся семінар на тему «Медична освіта в Чехії» для школярів та студентів, а також батьків, які зацікавлені в тому, щоб відправити своїх дітей навчатися в Європу.

Всім учасникам семінару були видані ознайомчі буклети про Міжнародний Союз Молоді і різні програми.

На воркшопі фахівець з освітніх програм, Олеся, розповіла про всі переваги навчання в Чехії. Особливо батьки проявили інтерес до програми апробації та можливості отримати роботу кваліфікованого лікаря в Європі.

Гості заходу дізналися не тільки про те, як здобути престижну медичну освіту в Празі, але і про можливість нострифікації (підтвердження) диплому на території Чехії.

Особливу увагу спікери воркшопу «Медична освіта в Чехії» приділили зимнім програмам, задопомогою яких можливо провести весело і продуктивно канікули разом з МСМ.

Фахівці компанії детально виклали кожному з учасників всю інформацію щодо вартості програми і подальше надходження в державний університет.

Наш семінар пройшов інформативно, продуктивно і в теплій дружній атмосфері. Команда МСМ дякує всім за участь в семінарі і чекає зустрічі в Празі!

Якщо у вас є які-небудь питання, ми на них з радістю відповімо. Заповніть форму нижче і наш менеджер з вами зв’яжеться.

Зв'яжіться з нами