Воркшоп «IT Освіта в Чехії», Алмати

IT Освіта в Чехії msmstudy.eu

14 листопада 2019 року в офісі Алматинского філії МСМ пройшов семінар на популярну тему «IT Освіта в Чехії». Послухати безліч корисної інформації прийшли школярі, які навчаються в старших класах, і їхні батьки, а також студенти, які знаходяться в пошуках альтернативних варіантів навчання на магістратурі.

Кожен з відвідувачів семінару отримав можливість дізнатися про переваги здобуття вищої освіти в Чехії і варіантах навчання за напрямом «Інформаційні Технології».

У сучасному світі одними з найбільш потрібних і високооплачуваних співробітників є IT-фахівці. Ні для кого не секрет, що з розвитком сучасних технологій кожна країна потребує грамотних і кваліфікованих кадрах цієї галузі. Один зі спікерів семінару «IT Освіта в Чехії», Аружан Жума, регіональний менеджер «Міжнародного Союзу Молоді» в Алмати, розповіла про необхідність кадрів в цій галузі в Чехії, а також продемонструвала можливості працевлаштування випускників чеських університетів в країні і за кордоном. Далі Аружан презентувала лідируючі вищі навчальні заклади Праги з навчання в IT: Чеський Технічний Університет, Вища Школа Економіки, Чеський Аграрний Університет.

В наступній частині виступу регіональний менеджер МСМ, Валерія Утюпіна, докладно розповіла про умови вступу до університетів, розповіла про нюанси навчання і підготовки документів для вступу. Презентація програми МСМ річний курс чеської мови з підготовкою до вступу на технічні спеціальності зацікавила величезну кількість абітурієнтів і їх батьків.

Кожен з гостей семінару отримав унікальну можливість дізнатися все про час вступу до університетів Чехії та задати свої питання менеджерам МСМ.

Якщо вас також цікавить освіта за кордоном – заповніть форму внизу та отримайте детальну консультацію від експертів!

Зв'яжіться з нами