Семінар «Навчання в Швейцарії», Алмати

День відкритих дверей вищих навчальних закладів Швейцарії msmstudy.eu

2 грудня 2019 року в Алмати пройшов воркшоп «День відкритих дверей вищих навчальних закладів Швейцарії». У Південну столицю приїхали спеціальні гості – директор представництва Swiss Education Group Сейтказін Дастан і старший регіональний менеджер швейцарської освітньої групи SEG Mr Goran Yordanov, спікерами також виступили директор Алматинского філії Жаркімбекова Айжан і регіональний менеджер Жума Аружан.

 Програма воркшопу складалася з 5 частин. Жаркімбекова Айжан виступила з вітальним словом і розповіла про історію заснування, головної мети союзу, популярних програмах і курсах Міжнародного Союзу Молоді. Багато гостей вже були знайомі з діяльністю МСМ і пропонованими курсами. Багаторічний досвід в галузі освіти МСМ зацікавив запрошених батьків, дітей і студентів.

Друга частина – презентація та знайомство аудиторії з Сейтказіним дастанов, директором представництва Swiss Education Group. Дастан представляв інтереси альянсу елітних вузів Swiss Education Group, а саме – Cesar Ritz Colleges, Hotel Institute Montreux, Culinary Arts Academy, IHHTI Hotel & Design Management School, Swiss Hotel Management School в регіоні.

Він докладно розповів про особистий досвід навчання в Hotel Institute Montreux, можливості та кар’єрному зростанні, які йому відкрило одне з найбільш провідних університетів Швейцарії. Дастан отримав ступінь MBA в Hotel Institute Montreux. Також він розповів про кар’єрний ріст в галузі гостинності, готельного менеджменту в Казахстані і за його межами.

У третій частині семінару було передано слово Mr Goran Yordanov. Він почав свою розповідь з розповіді історії виникнення альянсу елітних вузів і найбільш затребуваних спеціальностей в галузі управління та організації бізнесу в сфері гостинності і туризму. Вся інформація була докладно продемонстровано в відеоматеріалах і фотографіях, також були представлені і особисті досягнення випускників цих вишів. Відео відгуки студентів, які отримали можливість навчання в колисці готельного бізнесу і самій прекрасній країні, змогли створити приємні і яскраві емоції у всіх гостей.

Четверта частина семінару була присвячена опису програм подвійних дипломів, які надає Міжнародний Союз Молоді. Регіональний менеджер МСМ Жума Аружан докладно розповіла про Програму Подвійного Диплома «Чехія + Швейцарія», яка проводиться при прямому сприянні з SEG. Саме ці програми надають унікальну можливість отримати два дипломи або два ступені бакалавра за все за 3 роки навчання, досвід проживання та оплачуване стажування в двох країнах.

Заключна частина воркшопу «День відкритих дверей вищих навчальних закладів Швейцарії» була присвячена питанням гостей.

Мрія навчатися в одній з найрозвиненіших і чудесних країн світу може стати реальністю, якщо знати шляхи досягнення поставлених цілей! Зробіть перший крок до своєї мрії вчитися в Швейцарії, заповніть форму нижче.

Зв'яжіться з нами