Відень: 13.06.2019

відень мсм

Літні канікули в Празі: Екскурсія до Відня, червень 2019

Вперед на батьківщину Моцарта і віденських круасанів!

13 червня у студентів літньої програми МСМ відбулася екскурсія до Відня – на батьківщину Зигмунд Фрейда, чотирьох знаменитих на всіх світ композиторів, а також, як би дивно це не було, справжню альма матер круасанів, які помилково вважаються у всьому світі французькими!

Цей та інші факти студенти дізналися із захоплюючої екскурсії з нашим гідом, коли прибули до столиці Австрії на туристичному автобусі. Поїздка зайняла мало часу – всього дві години, що ще раз демонструє переваги, якими володіють студенти, які навчаются в Чехії! Одна мультивіза, яка дозволяє безперешкодно роз’їжджати по всій Європі і маленькі відстані між європейськими країнами – ось і весь секрет успіху і щастя європейського студента!

Примітка: Закінчивши річні курси МСМ ви, як і інші європейські студенти, можете поступити в європейський вуз і отримати право роз’їжджати по Європі стільки, скільки дозволяють час і бюджет.

А поки наші студенти знаходятся на літніх мовних програмах – подорожуємо по максимуму! Приїхавши до Відня, студенти насамперед попрямували оглядати визначні пам’ятки, почавши з площі Штефанплатц у Собору Святого Стефана, де іноді лунають передзвони дзвонів Пумерін, а далі по вулиці Кернтнерштрассе, звідки пішки добралися до відомої Віденської опери, яка відкрилася в 1869.

Студенти пройшлися повз палац Хофбруга – місця офіційної резиденції президента Австрії, а також резиденції Шенбрунн, де колись для Марії Терезії грав сам Моцарт.

Цікавий факт! Цей палацовий комплекс настільки великий, що при ньому можна знайти навіть власний зоопарк.

Відвідавши музейний квартал, студенти могли насолодитися традиційною віденською атмосферою неспішності і австрійського витриманого стилю в одній з місцевих кондитерських. Хлопці ті дівчата могли спробувати місцевий кава та солодощі, а якщо ви наслідували наш приклад, поїхали до Відня і раптом опинилися без грошей, то нічого страшного – замовляйте воду з-під крана! Ми не жартуємо, тому що водопровідна вода в Відні надходить прямо з джерел Альпійських гір!

У Відні весь час відчувається дух аристократичності і височини – навіть якщо ви просто сидите в кафе або гуляєте пішими екскурсійними маршрутами.