Вечірка у “Fashion”: 28.07.2019

вечірка мсм

Ми танцюємо та веселимось у клубі «Мода» з МСМ!

28 липня студенти літніх програм Міжнародного союзу молоді провели прощальну вечірку у клубі “Fashion” на площі Республіки, присвячену останньому студентському вечору. Ми з задоволенням згадували час, що студенти провели у Празі, адже цей липень був сповнений спогадів та нового досвіду, що отримали наші студенти! Ми покаталися на теплоході та милувались Прагою з річки Влтави, відвідали кілька європейських міст з досвідченим гідом – Відень, Дрезден, Берлін, а також познайомилися з найвідомішими празькими університетами, такими як VŠE, ČZU та ČVUT, щоб почати планувати свій майбутнє зараз.

Незважаючи на те, що дуже скоро нам доведеться попрощатися як з Прагою, так і з нещодавно придбаними друзями, прощальна вечірка пройшла на найвищому рівні не лише завдяки зусиллям організаторів, а й студентам, які ретельно підготувалися до розважальної програми !

Разом з кураторами вони створили чимало номерів, під час яких продемонстрували всі свої таланти: від співу до танців, та навіть спортивних футбольних навичок. Студенти виступали як у групах, так і з сольною програмою: під вогнями прожекторів вони співали під акустичну гітару Boombox, виконували сольно пісні IOWA, отримували вітання від кураторів та директора МСМ.

Студенти успішно закінчили літню навчальну програму та були нагороджені спеціальними сертифікатами від МСМ, а найкреативніші, які ще й взяли участь у відеоконкурсі, отримали цінні подарунки. Ви можете подивитися відео, які були зняті нашими студентами на нашому офіційному каналі Youtube.

Ми щиро раді підтримувати своїх студентів та мотивувати їх до творчості та інноваційного мислення, адже розвиток творчості є важливою складовою їхнього майбутнього успіху в житті.

МСМ пишається вами  – ми вважаємо, що ця частина літа в Празі не була для вас марною – окрім того, що студенти значно покращили свої мовні навички, вони отримали масу незабутніх вражень та подружили багато друзів з інших країн ! Нижче ви можете знайти докладний фотозвіт «На прощальній вечірці» – частину фотографії ми також розмістили в Instagram.