Вечірка на теплоході: 14.07.2019

вечірка на теплоході

Вітаємо студентів з закінченням літнього курсу!

14-го липня відбулася прощальна вечірка на теплоході для наших дорогих студентів літньої освітньої програми. Здавалося, що ці тижні пролетіли дуже швидко – ми тільки недавно вітали новачків на “Welcome party” – знайомилися, танцювали і влаштовували різні розважальні конкурси, і ось, на жаль настала пора прощатися з тільки набутими друзями, казкової Прагою і її красотами.

Не дивлячись на те, що разом ми провели всього частинку літа, за цей час ми встигли дуже багато – скільки всього було побачено і вивчено за період курсів! Крім занять іноземними мовами, ми їздили до Відня, Дрезден і в Карлові Вари, каталися на теплоході по Влтаві, не кажучи вже про відвідування найвідоміших празьких університетів – можливо, хтось навіть вже намітив плани на майбутнє? У будь-якому випадку, ми – команда МСМ – дуже старалися зробити все, щоб вам в Празі сподобалося, розкрити це та інші європейські міста не тільки з точки зору туриста, а й з точки зору місцевого жителя. Місцева кухня, чеська мова, незабутні екскурсії і не забуваємо про головну мету вашого приїзду – отримання знань, які стануть в нагоді студентам в майбутньому!

На прощальній вечірці МСМ відбулося урочисте вручення сертифікатів у синій палітурці, яку можна гордо демонструвати знайомим і батькам, але найважливіше те, що отримані протягом програми знання студенти зможуть застосувати вже в найближчому майбутньому. Не забули ми про кращих учнів курсу – на додаток до сертифіката ми подарували найактивнішим невеликі, але приємні подарунками за проявлену старанність при підготовці до занять.

Команда МСМ сумуватиме за вами! Щиро сподіваємося, що досвід і знання, набутий влітку, допоможуть вам досягти ваших цілей! Нижче ви можете ознайомитися з повним фотозвітом – не забудьте зберегти на пам’ять фотографії, які вам сподобалися найбільше. Не забувайте, що частину фотозвіту “Прощальна вечірка на теплоході” ви можете знайти в нашому профілі Інстаграм, де ми регулярно публікуємо останні новини про студентське життя.