Західночеський університет у Пльзені

Західночеський університет у Пльзені – був заснований у 1991 році як один із найуспішніших університетів Чеської Республіки. Викликають захоплення досягнення студентів у різних галузях техніки, гуманітарних і медичних дисциплін і мистецтва – цей університет робить усе можливе для розвитку їхніх талантів.

ФАКУЛЬТЕТИ

Факультет прикладних наук

Факультет прикладних наук, який дає освіту з фізики, геоматики, інформаційних технологій, кібернетики, математики, механіки та цивільної інженерії.

Факультет дизайну та мистецтва

Це мистецька школа 21-го століття. Робота та філософія базуються на надихаючій спадщині видатного уродженця міста Пльзень та всесвітньо відомого чесько-американського дизайнера Ладіслава Сутнара. На факультеті студенти працюють з традиційними та сучасними ремеслами та технологіями.

Економічний факультет

Пропонує програми з економіки на п’яти факультетах як у Пльзені, так і в Карлових Варах.

Електротехнічний факультет

Випускники отримають широку базу знань з електротехніки та інформаційних технологій, програмування, робототехніки, нових матеріалів, інформаційних та комунікаційних технологій, розумного текстилю та переносної електроніки, електромобільності, менеджменту, екології, відновлюваних джерел енергії, управління проектами та багатьох інших. Вигідну позицію на ринку праці, негайне працевлаштування.

Факультет мистецтв

Пропонує широкий спектр навчальних програм з антропології, філософії, історії, гуманітарних та соціальних наук.

Педагогічний факультет

Факультет пропонує широкий вибір програм безперервної освіти, зосереджених головним чином на подальшій освіті вчителів.

Юридичний факультет

Факультет входить до чотирьох найпопулярніших і найпристижніших юридичних шкіл у Чеській Республіці. Його програми бакалаврату, магістратури та докторантури готують висококваліфікованих фахівців, які знаходять чудові можливості на ринку праці.

Факультет машинобудування

Один із найстаріших факультетів університетів у Пльзені та входить до числа найкращих навчальних закладів. Випускники мають високий рейтинг працевлаштування як у Чехії, так і в Європі.

Медичний факультет

Зосереджується на освіті медичних експертів, які знаходять роботу в Пльзеньському регіоні та за його межами. Пропонує бакалаврські програми з медсестринства, акушерства та фізіотерапії та готує майбутніх медичних лаборантів, парамедиків рятувальних служб та ортезистів/протезистів.

Вимоги до вступу:

Необхідно мати сертифікат про володіння чеською мовою на рівні В2 та скласти іспити з профільних предметів.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами