Вища Школа Економіки в Празі (VŠE)

Вища школа економіки в Празі є одним із найпрестижніших університетів Європи та найбільшим державним університетом економіки в Чехії.

VSE БУЛО ЗАСНОВАНО 1 ВЕРЕСНЯ 1953 РОКУ. НИНІ ТУТ НАВЧАЄТЬСЯ ПОНАД 17 ТИСЯЧ ОСІБ, 8% З НИХ – ІНОЗЕМЦІ.

ВШЕ здійснює активну та тривалу співпрацю з багатьма закордонними університетами. Університет отримав сертифікацію Європейської комісії з відзнаками «ECTS label» та «DS Label». Обидва сертифікати підтверджують довіру до VŠE з точки зору партнерства з університетами за кордоном. Зараз університет має близько 100 партнерів у різних країнах світу.

Навчальний процес в Вищій школі економіки в Празі проводиться як чеською, так і англійською мовами. Крім того, тут студенти можуть вивчати англійську, німецьку, французьку, італійську, португальську, іспанську, шведську та китайську мови.

Висококваліфікований професорсько-викладацький склад університету включає як науковців-теоретиків, так і викладачів-практиків. Високий рівень викладання досягається завдяки тому, що багато викладачів університету також читають лекції в престижних американських та європейських університетах, наприклад – у Сорбонні. Лауреати Нобелівської премії професор Роберт А. Манделл, професор Мілтон Фрідман і професор Гері С. Беккер отримали звання honoris causa університету.

Факультети

  • Факультет фінансів та бухгалтерського обліку
  • Факультет міжнародних відносин
  • Факультет бізнес-адміністрування
  • Факультет інформатики та статистики
  • Економічний факультет

Студентське життя

430 000 книг і 330 000 журналів в університетській бібліотеці
45 000 місць в університетському гуртожитку
мультиспортивний манеж
1 400 м2 – тренажерний зал
3 волейбольні та 2 баскетбольні майданчики
штучний скеледром і футбольне поле
хор і камерний оркестр
фольклорний гурт і кіноклуб
театральний гурток і студентські журнали

Зв'яжіться з нами