Університет у місті Градець-Кралове

Університет у місті Градец Кралове – був заснований у 1964 році як державний вищий навчальний заклад у Чеській Республіці. Сучасний кампус Університету знаходиться в декількох кроках від історичного центру міста. Тисячі молодих студентів з Чехії, а також іноземних студентів зустрічаються в сучасному кампусі Університету Градец Кралове.

До сьогоднішнього дня університет продовжує свій динамічний розвиток. Місцеві студенти отримують якісні та сучасні знання, що регулярно збільшує кількість бажаючих вступити до університету.

Факультети

Факультет інформатики та менеджменту

Був заснований в 1993 році, його історія починалася з 78 студентів. Зараз на його рахунку понад 8 тисяч випускників. Факультет пропонує своїм студентам приємне, сучасне та найсучасніше технологічно обладнане середовище. Навчання проводиться в галузі інформатики, управління, економіки та туризму. Акцент робиться на інтелектуальні системи, використанні розумних підходів і технологій у прийнятті управлінських рішень і Data Science. Щороку факультет відвідують 250 іноземних студентів. Факультет також користується великою популярністю завдяки абсолютно надстандартним можливостям для навчання та стажування в університетах-партнерах Європи, Азії та Америки.

Педагогічний факультет

Місія Педагогічного факультету Університету Градець-Кралове – освіта педагогічних і непедагогічних програм навчання в галузі гуманітарних наук, педагогіки, соціальної, технічної, фізичної освіти та мистецтва.  Випускники отримують ступінь бакалавра, магістра або доктора, залежно від типу  навчальної програми. Крім того, на основі іспиту на ступінь доктора може бути присуджений ступінь доктора філософії. На факультеті навчається понад 3000 студентів за програмами бакалавра, магістра та докторантури, як за денною, так і за комбінованою формою навчання. Крім того, на факультеті навчається приблизно 1700 учасників різних форм навчання впродовж життя. Кількість прийнятих студентів з усієї Чеської Республіки постійно зростає, але інтерес перевищує можливості в більшості галузей.Особливістю навчальної пропозиції педагогічного факультету є так звана вільна сумісність педагогічних спеціальностей.

Філософський факультет

Хоча Філософський факультет не є одним із найстаріших чи найбільших в Європі чи Чеській Республіці, тим не менш, це факультет, який уже шістнадцятий рік (спочатку як Гуманітарний факультет) послідовно будує свій престиж насамперед на забезпеченні якісної освіти у відкритому та дружньому середовищі та на шанованих наукових результатах. Сьогодні на факультеті навчається майже тисяча студентів за різними програмами бакалаврату, магістра та докторантури. З 2017/2018 навчального року Інститут соціальної роботи входить до складу філософського факультету.
Як і інші філософські факультети, філософський факультет Університету Градець-Кралове пропонує навчальні галузі та програми традиційної спрямованості, які включають археологію, філософію та соціальні науки, історичні науки, політологію, соціальну роботу та соціологію. На додаток до них, однак, також пропонується освіта за кількома спеціальними та унікальними навчальними програмами або галузями, такими як комп’ютерна підтримка архівування, політологія – дослідження Латинської Америки, політологія – дослідження Африки або презентація та захист культурної спадщини. З навчального року 2020/2021 у співпраці з іншими факультетами унівеситету також пропонуються дві навчальні програми: історія з акцентом на освіту та соціальні науки з акцентом на освіту.

Факультет природничих наук

Факультет природничих наук Університету Градець-Кралове був заснований 1 вересня 2010 року. На наймолодшому факультеті навчаються не лише майбутні вчителі природничих наук, а й хіміки, токсикологи, фізики, біологи, фінансові математики та інформатики. Наразі факультет пропонує навчання на всіх рівнях: бакалавр, магістратура та докторантура. Факультет дає можливість скласти іспити на докторський ступінь на кафедрах біології та хімії та на кафедрі фізики, а також процедури абілітації в галузі дидактики фізики. Окрім студентів власного факультету, викладачі забезпечують значну частину наукової освіти студентів інших інституцій, а також присвячують себе професійній підготовці талановитої молоді.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами