Університет Томаша Баті в Зліні

Університет Томаша Баті в Зліні – офіційно заснований у 2001 році, але перші інженери навчалися на його базі з 1960 року. Це один із найкращих університетів Моравського регіону Чехії. Університет Томаша Баті не тільки надає студентам якісні теоретичні знання, але й, завдяки міцним зв’язкам з провідними компаніями Чехії, проводить практичні заняття. Створення факультетів супроводжувалося збільшенням наукової бази і, звичайно, будівництвом нових корпусів. Завдяки тому, що університет співпрацює з відомими архітекторами, він пропонує студентам сучасні та комфортні класи з ідеальними умовами для навчання, які також прикрашають центр міста.

ФАКУЛЬТЕТИ

Технологічний факультет

На факультеті студенти здобувають освіту за технологічними та техніко-економічними спеціальностями. Студенти факультету вивчають харчову промисловість, екологічні проблеми, косметику, полімери та їх модифікацію.

Факультет мультимедійних комунікацій

Студенти можуть навчатися за такими спеціалізаціями: дизайн одягу, дизайн скла, дизайн взуття, цифровий дизайн, графічний дизайн, продуктовий дизайн, промисловий дизайн, рекламна фотографія.

Факультет прикладної інформатики

Студенти факультету вивчають усі види інформаційних технологій, автоматичне управління, штучний інтелект, захищені системи спостереження, інтелектуальні будівлі та комунікації на всіх рівнях.

Гуманітарний факультет

На факультеті здійснюється навчання за педагогічними, медичними та лінгвістичними спеціальностями.

Факультет логістики та антикризового менеджменту

Основні спеціалізації молодого факультету – логістика, антикризове управління, захист населення та дослідження довкілля.

Факультет менеджменту та економіки

Факультет відкрив свої двері більше 20 років тому і поєднує економічну теорію з практикою та пропонує високоякісну економічну освіту відповідно до вимог сьогодення.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами