Університет Менделя в Брно

Університет Менделя в Брно – розпочав свою роботу в 1919 році і з гордістю носить ім’я Й. Г. Менделя, засновника сучасної генетики. Університет має п’ять факультетів та один інститут і розташований у місті Брно, неофіційній столиці Моравського регіону. В університеті навчається понад 8300 студентів, у тому числі 5500 студентів і 2800 аспірантів.

ФАКУЛЬТЕТИ

Факультет сільськогосподарських наук

Він був відкритий як перший факультет у 1919 році і вже сто років викладає за низкою навчальних програм.

Факультет лісового господарства та технології деревини

Факультет лісового господарства та технології деревини Університету Менделя в Брно – один з головних інститутів університетської освіти, досліджень, розробок та експертної діяльності в галузі лісового господарства, ландшафтного дизайну, садівництва та технології деревини, обробки та використання деревини та меблі.

Факультет садівництва

Розташований у Ледніце, він був відкритий у 1985 році та підготував кілька поколінь інженерів садівництва та ландшафтних архітекторів у галузі садівництва.

Факультет регіонального розвитку та міжнародних досліджень

Основною місією факультету є розвиток освітньої та наукової діяльності, орієнтованої на всі аспекти регіонального розвитку як у національному, так і в міжнародному контексті.

Факультет бізнесу та економіки

Факультет бізнесу та економіки – був заснований у 1959 році та може похвалитися більш ніж 20 000 успішних випускників за 61 рік роботи. Щорічно на факультеті навчається понад 3000 студентів за різними спеціальностями. Найпопулярніші спеціальності: «менеджмент», «економіка» та «інформатика».

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Інститут безперервної освіти

Інститут безперервної освіти є незалежним університетським інститутом Університету Менделя в Брно з 2006 року. Навчальні програми з педагогіки, економіко-технічних дисциплін та науково-дослідницької діяльності, пов’язані з викладанням.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами