Університет креативних комунікацій в празі

Навчальні програми:

Креативний маркетинг (Онлайн-маркетинг, Креативний маркетинг, Менеджмент у креативній індустрії)
Літературна творчість (Creative writing)
Візуальна творчість (фотографії та аудіовізуальні ефекти, анімація та візуальні ефекти, графічний та медіадизайн, комерційні тексти в медіа)

На даний момент університет також співпрацює з програмою Erasmus+, яка є активною для всіх студентів за програмою професійної практики.

Навчання за всіма спеціальностями у напряму підготовки бакалавра триває 3 роки, магістра – 2 роки.

Креативний маркетинг (онлайн-маркетинг, креативний маркетинг, менеджмент у креативній індустрії)

Це унікальна та дуже перспективна спеціальність, яка готує студентів до отримання творчих та креативних управлінських професій. Вже під час навчання студенти набувають практичних знань та навичок у рекламній та медіа-сферах. Кожен студент під час навчання має можливість розвинути свої таланти та проявити свою оригінальність, і, при цьому, узгодити свої ідеї з вимогами клієнта та втілити їх з іншими членами команди. Креативна індустрія в пошуках не лише сильних особистостей, які бажають експериментувати, а й тих, хто поєднує це з умінням працювати в команді та чути побажання замовника.

Літературна творчість (Креативне письмо)

Мета програми – надати допомогу майбутнім письменникам, публіцистам та копірайтерам. Студенти цієї спеціальності зможуть проявити свої творчі здібності та оригінальність, навчаться не лише писати, а й професійно читати, аналізувати та редагувати тексти різних жанрів.

Навчання проходить під керівництвом досвідчених і шанованих письменників, сценаристів, публіцистів та авторів.

Вже під час навчання студенти матимуть можливість презентувати свої літературні твори громадськості та в ЗМІ, рекламних агентствах, установах культури.

Візуальна творчість (фотографії та аудіовізуальні ефекти, анімація та візуальні ефекти, графічний та медіадизайн, комерційні тексти в медіа)

Це унікальна спеціалізація, яка дає знання студентам відповідно до вимог сучасної креативної індустрії. Програма призначена для тих, хто цікавиться мистецтвом у поєднанні з новітніми цифровими технологіями, 3D- комп’ютерною анімацією, 2D- флеш-анімацією, створенням цифрових фільмів та візуальних ефектів.

Під час навчання студенти розвивають свій візуальний стиль та гнучкість у використанні новітніх цифрових технологій. Навчання організовано таким чином, щоб після першого курсу студенти могли займатися практичною діяльністю під керівництвом досвідчених фахівців.

Вартість навчання:

  • Маркетингові комунікації — 36 400 крон за семестр
  • Фотографія та аудіовізуальне мистецтво — 46 200 крон за семестр
  • Графічний дизайн та медіа — 46 200 крон за семестр
  • 3D анімація та візуальні ефекти — 48 000 крон за семестр
  • Творче письмо — 38 800 крон за семестр

Усі університети:

Зв'яжіться з нами