Технічний університет в Остраві

Ветеринарний університет в Брно був заснований 12 грудня 1918 року. Це був перший університет, заснований у новоствореній Чехословацькій Республіці. Два основних напрямки університету: загальна ветеринарна медицина та ще одна спеціальність – гігієна харчування.

ФАКУЛЬТЕТИ

Гірничо-геологічний факультет

Це сучасний факультет, який унікальним чином поєднує природничі науки з технічними та економічними напрямами навчання. Його історія сягає 1716 року, коли в Яхимові була заснована найстаріша гірнича школа. Зараз тут навчається понад 4000 студентів за різними напрямками – від геології та геоінформатики до гірничої справи та наук про навколишнє середовище.

Факультет матеріалознавства і технології

Один із найстаріших факультетів університету. Його історія сягає заснування університету в 1849 році. Факультет проводить фундаментальні та прикладні дослідження та є надійним партнером для широкого кола галузей у сфері консалтингу та досліджень.

Факультет прикладної інформатики

Студенти факультету вивчають усі види інформаційних технологій, автоматичне управління, штучний інтелект, захищені системи спостереження, інтелектуальні будівлі та комунікації на всіх рівнях.

Факультет машинобудування

Іде в ногу зі стрімким темпом сучасності, що робить його місцем, де створюються унікальні технічні рішення і де молоді інженери здобувають освіту в найбажаніших дисциплінах сучасності. Вони також можуть брати участь у таких проектах, як розробка студентської формули або конструювання автономного робота RoverOva.

Економічний факультет

Один з найбільших економічних факультетів Чехії. Факультет пропонує широкий спектр можливостей для навчання у співпраці з багатьма міжнародними партнерами.

Факультет електротехніки та комп’ютерних наук

Був заснований в 1991 році як важливий партнер в успішній трансформації промислової економіки регіону.

Інженерно-будівельний факультет

Здійснює загальну освіту в галузі цивільної інженерії, будівництва та архітектури.

Вимоги до вступу:

Необхідно мати сертифікат про володіння чеською мовою на рівні В2 та скласти іспити з профільних предметів.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами