Політехнічний коледж (VŠPJ)

Політехнічний коледж (VŠPJ) – був заснований у 2004 році як наймолодший державний університет Чехії. Основна мета навчання – дати своїм учням не тільки теоретичні знання, а й практичні. З другого курсу студенти отримують практичний досвід через стажування, загалом 12-32 тижні, залежно від програми навчання. Також студенти можуть бути учасниками програми Erasmus+ і підвищувати свою кваліфікацію в університетах-партнерах Європи.

Навчання чеською мовою повністю безкоштовне, англійською – вартість навчання залежить від обраної спеціальності.

УНІВЕРСИТЕТ ПОДІЛЯЄТЬСЯ НА КАФЕДРИ:

Кафедра технічних досліджень

Має сім спеціалізованих лабораторій, які, окрім безпосереднього навчання, використовуються для виконання студентських проектів та бакалаврських робіт. Навчальні програми: комп’ютерні системи, прикладна інформатика, інженерія для промисловості та електротехніка, та інформатика.

Кафедра подорожей і туризму

Кафедра забезпечує вивчення фахових дисциплін спеціальності «Подорожі та туризм». Викладання здійснюється викладачами кафедри, сторонніми викладачами з інших шкіл, фахівцями з практичним досвідом.

Кафедра математики

Під час навчання студенти отримують практичні знання в галузі фінансового менеджменту та економіки, податкових систем, фінансового та управлінського обліку. Випускники після закінчення університету працюють на керівних посадах або в громадських організаціях.

Кафедра охорони здоров’я

Відчинила двері для студентів у 2008 році та пропонує бакалаврські програми, які готують студентів до посад медичної сестри та акушерки. Навчання відбувається тільки чеською мовою. Програми навчання: програма «Акушерство», програма «Медсестра загального профілю» та ступінь магістра «Догляд за населенням у сфері акушерства».

Кафедра соціальної роботи

Є наймолодшою кафедрою в університеті з 2013 року. Готує студентів до виявлення груп населення, які потребують допомоги та готує соціальних працівників, які раціонально організовують та надають професійну допомогу.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами