Південночеський університет в Ческе-Будейовіце

Південночеський університет в Ческе-Будейовіце – був заснований у 1991 році як державний університет у Ческе-Будейовіце, відомий як навчальний та дослідницький заклад, що спеціалізується на природничих, гуманітарних та соціальних науках. Навчання ведеться чеською та англійською мовами.

В УНІВЕРСИТЕТІ ВИ ОТРИМАЄТЕ ПЕРЕВАГИ НЕ ЛИШЕ ВІД СУЧАСНОГО ТА ДИНАМІЧНОГО СЕРЕДОВИЩА, А Й ВІД ІНДИВІДУАЛЬНОГО ПІДХОДУ ДО СТУДЕНТІВ.

Південночеський університет має близько 9 000 студентів на 8 факультетах у більш ніж 220 програмах, включаючи ступінь бакалавра та магістра, а також докторські програми.

ФАКУЛЬТЕТИ

Економічний факультет

Заснований у 2007 році та вважається одним із найкращих економічних факультетів у Чеській Республіці. На факультеті: 6 програм бакалаврату, 6 програм магістратури та 1 програма докторантури.

Факультет мистецтв

Заснований у 2006 році та пропонує освітні програми з історії, філології, мистецтвознавства та естетики. На факультеті: 12 програм бакалаврату, 13 програм магістратури та 7 програм докторантури.

Факультет сільського господарства

Перший факультет університету, який відкрив свої двері для студентів у 1960 році. На факультеті: 8 бакалаврських програм, 9 магістерських програм та 2 докторські програми.

Факультет природничих наук

Заснований в 2007 році, тут можна знайти такі спеціальності як: біологія, хімія, фізика, математика та інформатика. На факультеті: 17 програм бакалаврату, 15 програм магістратури та 12 програм докторантури.

Педагогічний факультет

Готує вчителів молодших та старших класів початкової школи. На факультеті працює 15 кафедр, які пропонують широкий спектр спеціальностей. На факультеті: 31 програма бакалаврату, 21 програма магістратури та 4 програми докторантури.

Факультет рибного господарства та охорони вод

Є одним із найсучасніших навчальних закладів у всій Європі, який готує спеціалістів з менеджменту рибного господарства та охорони навколишнього середовища.

Теологічний факультет

Він був заснований у 1991 році і пропонує студентам освіту в галузі теології, філософії, гуманізму, педагогіки.

Факультет здоров’я та соціальних наук

Один з найбільших факультетів університету, відкритий у 1990 році. На факультеті: 10 бакалаврських програм, 2 магістерські та 2 докторські програми.

ВИМОГИ ДО ВСТУПУ: Необхідно мати сертифікат про знання чеської мови на рівні B2 та скласти іспити з профільних предметів.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами