Пардубіцький університет

Пардубіцький університет – був заснований у 1950 році. Тільки цей університет у Чеській Республіці має акредитацію Британської Академії. Оскільки в Пардубицькому краї була розвинена хімічна промисловість, а також були потрібні кваліфіковані спеціалісти, університет відкрився в найнеобхідніший час.

ПІСЛЯ 1990 РОКУ УНІВЕРСИТЕТ ПОЧАВ РОЗШИРЮВАТИСЯ – ПОЧАЛИ ВІДКРИВАТИСЯ НОВІ ФАКУЛЬТЕТИ, ПОВ’ЯЗАНІ НЕ ЛИШЕ З ХІМІЄЮ.

Університет пропонує навчання на 7 факультетах чеською та англійською мовами:

ФАКУЛЬТЕТИ

Факультет транспорту Яна Пернера

Історія факультету починається в 1992 році і носить ім’я Яна Пернера. Випускники факультету є затребуваними фахівцями в області управління процесами в транспортно-експедиційних і логістичних структурах, організації електронної торгівлі через інтернет-магазини, реалізації експедиторської діяльності, а також управління транспортною інфраструктурою або проектування транспортних систем, їх експлуатація та обслуговування. На факультеті: 8 програм бакалаврату, 6 програм магістратури та 4 програми докторантури.

Факультет економіки та управління

Заснований у 1991 році. Ідея створення факультету була започаткована великим попитом на фахівців для нової системи державного управління. На факультеті навчається близько 1300 студентів. Сучасні комп’ютерні класи з інтерактивним аудіовізуальним обладнанням та мобільні аудиторії створюють найкращі умови для підготовки майбутніх фахівців. На факультеті: 7 програм бакалаврату, 6 програм магістратури та 4 програми докторантури. Кожна програма також має кілька спеціалізацій.

Хіміко-технологічний факультет

Перший факультет університету, який був заснований у 1950 році. Це один із найсучасніших та найпрестижніших освітніх та дослідницьких факультетів у Чеській Республіці. Випускники – це вимогливі спеціалісти, які готові розпочати кар’єру в хімічних, харчових, фармацевтичних, поліграфічних та інших промислових компаніях як у Чеській Республіці, так і за кордоном. На факультеті: 11 програм бакалаврату, 17 програм магістратури та 12 програм докторантури.

Факультет електротехніки та комп’ютерних наук

Заснований у 2008 році. Факультет пропонує програми, орієнтовані на електротехніку та ІТ. Особлива увага приділяється сферам в контексті обробки інформації, розробки мов програмування, адміністрування баз даних, застосування системного аналізу та адміністрування комп’ютерних мереж. На факультеті: 4 програми бакалаврату, 3 програми магістратури та 1 програма докторантури.

Філософський факультет

Був заснований в 1992 році, але до 2005 року кілька разів змінював назву. Факультет пропонує програми з гуманітарних та мовних дисциплін, тут можна знайти унікальні спеціальності. На факультеті: 18 програм бакалаврату, 12 програм магістратури та 2 програми докторантури.

Факультет реставрації

Є найменшим факультетом університету, тому до кожного студента на факультеті – індивідуальний підхід. Навчання на факультеті відбувається не лише з теорії реставрації, а й з практики. На факультеті: 4 бакалаврські програми.

Факультет медичних досліджень

Був заснований в 2002 році. Спеціальності лікарів і медичних працівників дуже затребувані як в Чехії, так і в усьому світі. Факультет дуже популярний для навчання. На факультеті представлені 5 бакалаврських програм та 3 програми магістратури.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами