Остравський університет

Остравський університет – був заснований у 1991 році. Для всього регіону університет відкрив можливість отримати вищу освіту в галузі гуманітарних, соціальних та природничих наук, а також медицини та охорони здоров’я, педагогіки та образотворчого мистецтва. Остравський університет має найвищий рівень акредитації в Чеській Республіці

У ВЕРЕСНІ 2018 РОКУ НАЦІОНАЛЬНИМ БЮРО АКРЕДИТАЦІЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ УНІВЕРСИТЕТУ БУЛО НАДАНО ГРАНТИ НА ІНСТИТУЦІЙНУ АКРЕДИТАЦІЮ.

Університет дбає про розвиток міжнародних зв’язків, тому щороку відправляє своїх студентів до університетів-партнерів інших країн для навчання за програмою Erasmus+.

ФАКУЛЬТЕТИ

Медичний факультет

Наймолодший медичний факультет у Чеській Республіці та входить до числа центральноєвропейських. В даний час тут навчається близько 1700 студентів, з яких щорічно випускається понад 400 студентів. На факультеті: 10 програм бакалаврату, 5 програм магістратури та 4 програми докторантури.

Педагогічний факультет

Був заснований в 1953 році, входив до складу Вищої школи Педагогіки. Це найбільший факультет і його місія полягає в підготовці майбутніх учителів. Факультет пропонує широкий спектр ступенів бакалавра та магістра, а також докторські програми. На факультеті: 6 програм бакалаврату, 5 програм магістратури та 3 програми докторантури.

Факультет образотворчого мистецтва та музики

Історія факультету бере свій початок з 1991 року. Всередині він поділяється на 2 кафедри: кафедру образотворчого мистецтва та кафедру музичної педагогіки. На факультеті: 26 програм бакалаврату, 29 програм магістратури та 1 програма докторантури.

Факультет суспільних наук

Був заснований в 2008 році і має місію надавати студентам якісну вищу освіту в галузі соціальних наук і соціальних досліджень з подальшою можливістю використання цієї освіти на практиці. На факультеті: 2 бакалаврські програми, 2 магістратури та 1 докторантура.

Факультет природничих наук

Є провідним дослідницьким факультетом університету, а також одним із важливих факультетів науки в Чеській Республіці. Педагогічний колектив оцінюється не тільки як провідні науковці, що підтверджено численними нагородами, а й як одні з найпривітніших чеських викладачів. На факультеті: 15 програм бакалаврату, 10 програм магістратури та 6 програм докторантури.

Факультет мистецтв

Був заснований у 1991 році та відомий як найбільший факультет університету. Зараз тут навчається близько 200 студентів і 120 викладачів. Факультет має 12 кафедр, половина з яких спеціалізується на викладанні філологічних дисциплін, решта кафедр спеціалізуються на соціальних та інших гуманітарних науках, таких як психологія, соціологія, історія, філософія, історія мистецтва та культурної спадщини, чеська література та літературна критика.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами