Ліберецький технічний університет

Технічний університет у місті Ліберець був заснований в 1953 році. В університеті є 7 факультетів:

  • Машинобудівний
  • Текстильний
  • Природничо-гуманітарний і педагогічний
  • Еекономічний
  • Мистецький та архітектурний
  • Мехатроніки, інформатики та міждисциплінарних досліджень
  • Медичних досліджень

У Технічному університеті в Ліберці близько 100 спеціальностей та більше 200 спеціалізацій.

Програми акредитовані для бакалаврату, магістратури та докторантури. Більшість з них можна вивчати на денній або комбінованій формі навчання. Деякі програми пропонуються з навчанням англійсьою мовою.

факультети

Машинобудівний факультет

Машинобудівний факультет є найстарішим у Технічному університеті Ліберця. Його науково-дослідна та освітня діяльність базується на традиційній основі, зосередженій переважно на галузях текстильної, скляної та автомобільної промисловості та переробки пластмас.

Текстильний факультет

Це один з найбільших факультетів в ЄС, який присвячений інженерії текстильних матеріалів у комплексній формі, а також є єдиним у своєму роді в Чеській Республіці. Лише Текстильний факультет у Ліберці розвиває творчу діяльність і забезпечує вищу освіту у всій текстильній промисловості, проводить фундаментальні та прикладні дослідження починаючи від дизайну, матеріалів і до технологій, оцінки якості до широкого спектру сфер застосування. Завдяки своїй значній науково-дослідницькій спрямованості він виходить за рамки Чехії та ЄС.

Природничо-гуманітарний і педагогічний факультет

Педагогічна освіта в Ліберці має більш ніж двохсотлітню традицію. Традиційною роллю факультету є підготовка вчителів для перших і других класів початкової школи з деяких предметів для середніх шкіл. Зараз кількість студентів становить близько 3000 осіб. Вони отримують освіту за програмами бакалаврату, магістратури та докторантури, розділених на понад сорок напрямків. Факультет також пропонує широкий спектр освітніх послуг для продовження навчання. Природничо-гуманітарний і педагогічний факультет Технічного університету Ліберця приділяє значну увагу науковим дослідженням та науковій діяльності. Завдяки цьому він отримує гранти як з внутрішніх джерел (Чехія), так і з однієї з операційних програм ЄС. Завдяки науці факультет постійно розширює свої освітні програми.

Економічний факультет

Економічний факультет Технічного університету Ліберця пропонує те, що потрібно підприємствам і організаціям на початку третього тисячоліття — високоякісну освіту, знання, досвід і практику. За понад п’ятнадцять років свого існування факультет став дуже престижним, тим що пропонує комплексну освіту — бакалаврат, магістратуру та докторантуру з економіки та управління, системотехніки та інформатики, економічної політики та адміністрування. Економічний факультет є ініціатором та редакцією престижного спеціалізованого журналу E+M (Economics and Management). Також факультет щорічно проводить багато міжнародних наукових конференцій та семінарів. Основні з них: Ліберецький міжнародний економічний форум та конференції з актуальних питань системної інтеграції (Liberec Informatics Forum).

Мистецький та архітектурний факультет

Створений у 1994 році Мистецький та архітектурний факультет Технічного університету Ліберця робить зі своїх випускників незалежних та критично мислячіх творців, архитекторів, містобудівників, художників та дизайнерів. Окрім того серед випускників ви знайдете візуалізаторів, публіцистів, графічних дизайнерів, кураторів, арт-директорів, ілюстраторів, викладачів чи дослідників. Факультет прагне до динамічного навчання студентів, яке відповідає сучасним вимогам у світі. Навчання та дослідження спрямовані на можливість обговорення між студентами та викладачами різноманітних рішень, що відкриває шлях для спільного пошуку та відкриттів.

Факультет мехатроніки, інформатики та міждисциплінарних досліджень

Факультет, заснований у 1995 році, нині охоплює широкий спектр технічних та природничих наук. Під одним дахом фахівці з мехатроніки, електроніки та електротехніки, робототехніки, кібернетики, вимірювання та керування зустрічаються з експертами з інформатики, обробки мови та зображень, математичного моделювання та комп’ютерного моделювання, безпеки та надійності або з фахівцями із застосування наноматеріалів чи лікувальних технологій.

Факультет медичних досліджень

Факультет медичних досліджень був створений на базі Ліберецького технічного університету 1 грудня 2004 року. Його створення пов’язано з зацікавленістю Технічного університету в Ліберці розширити навчання за програмами медсестер і біомедичних технологій. Навчання призначене для всіх кандидатів, які успішно закінчили повну середню загальну освіту або середню професійну освіту медичного спрямування, а також для випускників бакалаврьскої програми, бажаючих продовжити навчання в магістратурі.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами