Інститут гостинного бізнесу та економіки в Празі

Інститут гостинного бізнесу та економіки – це приватний університет в Празі, який було засновано в січні 2022 року, після об’єднання двох приватних університетів – Готельного університету в Празі та Университету економіки в Празі. Інститут готельного бізнесу та економіки продовжує традиції цих двох шкіл та пропонує унікальні навчальні програми, орієнтовані на вивчення гостинності, туризму, курортів, маркетингу, економіки та бухгалтерського обліку. Університет має три філії – у Празі, Зноймо та Братиславі.

Інститут має все необхідне для забезпечення успішного навчання своїх студентів: 2 ресторани та бари, можливість працевлаштування у партнерів університета, в ролі викладачів менеджери, підприємці та інші фахівці з практики.

Тривалість навчання на бакалавраті – 3 роки (6 семестрів). На весняних семестрах студенти проходять тритижневу практику. Третя частина курсу присвячена переддипломній практиці, в кінці 6 семестру — державні іспити та захист бакалаврської роботи. У деяких семестрах частина навчального процесу поділяється на два модулі, які закінчуються іспитами або заліками.

Продовження навчання в магістратурі триває 2 роки (4 семестри). На початку 3 семестру — переддипломна практика. Наприкінці 4 семестру — підсумковий державний іспит і захист дипломної роботи.

Бакалаврські програми:

  • Гостинність, туризм і маркетинг
  • Бухгалтерський облік та управління фінансами підприємства
  • Hospitality management (навчання англійською мовою)

Вартість бакалаврату:

  • від 22 500 крон за семестр

Магістерські програми:

  • Гостинність, туризм і маркетинг

Вартість магістратури:

  • від 27500 крон за семестр

Всі університети:

Зв'яжіться з нами