Академія мистецтв

Академія мистецтв вже 75 років розвиває талант молодих митців. Це найбільший мистецький вищий навчальний заклад  у Чеській Республіці, який був заснований президентським указом одразу після закінчення Другої світової війни. Протягом семи десятиліть академія сприяла вихованню десятків видатних особистостей, відомих у всьому світі. Навчальний заклад відіграє важливу роль у формуванні єдиної національної та культурної ідентичності через своїх студентів і забезпечує безперервність культурного самовизначення.

ФАКУЛЬТЕТИ:

Театральний факультет (DAMU)

Театральний факультет Академії мистецтв у Празі є сучасним освітнім центром мистецтва, спрямованим на гуманітарну освіту творчої особистості, вміння поєднувати свої знання з театральної практики, процесів і стилів через призму творчих експериментів. Тут викладають найвидатніші діячі чеського театрального життя та викладачі з-за кордону. Факультет має велику кількість зовнішніх контактів, а також пропонує стажування в межах ЄС та за його межами. Випускники факультету працевлаштовуються у провідних театрах Чеської Республіки, працюють у самостійних театральних групах, реалізують себе у професії артистів театру, театральних критиків, режисерів тощо.

Факультет кінематографії та телебачення (FAMU)

Факультет кінематографії та телебачення Празької академії мистецтв — п’ята найстаріша кіношкола в Європі. Фільми майстерні FAMU щороку отримують десятки нагород на кінофестивалях по всьому світу. Програми навчання факультету поєднують практичний і теоретичний підхід, завдяки якому студенти отримують повний набір навичок і знань, необхідних для роботи в усіх професіях кіно, телебачення, фотографії та нових медіа.
На факультеті є дванадцять відділень, які викладають таку ж кількість курсів чеською мовою та чотири курси англійською мовою (режисура, камера, монтаж і фотографія). Кафедри: режисури; документального виробництва; операторська; монтажу композиції; фотографії; звуковидобування; анімації; сценарію та драматургії; центр аудіовізуальних досліджень; FAMU International; ігрового дизайну.

Факультет музики та хореографії (HAMU)

TПоходження та місія Факультету музики і хореографії в Празі мають давню та глибоку основу. Для чеського музичного життя Факультет музики — це те, чим була Празька консерваторія в 1811-1919 роках (після Паризької консерваторії, найстарішого навчального закладу такого роду в Європі), а в 1919-1946 роках — Майстерська школа Празька консерваторія, тобто найвище педагогічне місце для музичних дисциплін. Інститут, де більшість найкращих чеських талантів виростає, щоб стати найкращими професіоналами під керівництвом майстрів старших поколінь, і де завершується освіта цілого ряду музикантів іноземного походження. Широка діяльність факультету на міжнародному рівні призвела до того, що факультет став центром культурного та музичного життя європейського значення.

Інші університети:

Зв'яжіться з нами