У зоопарку: 08.07.2019

у празькому зоопарку

Дика природа недалеко від центру Праги: Як студенти відвідали чеський зоопарк

8-го липня студенти літніх освітніх програм МСМ відвідали найстаріший чеський зоопарків, що знаходится в Тройській улоговині недалеко від центру Праги. Одним з найцікавіших місць в зоопарку є гора, на якій розташована інша частина вольєрів з тваринами, куди можна дістатися пішки або по канатній дорозі всього за 50 крон (близько 2-х євро). Тим студентам, хто забажав відвідати вершину гори відкрився захоплюючий вид на Прагу.

У зоопарку, якому вже більше 80-ти років (працює з 1931 року), у студентів була можливість помилуватися на тварин з усього світу, включаючи Саламандріум, Павільйон горил, пасовище Африканського будинку з антилопами і жирафами, павільйон Чамбал, де знаходяться зникаючі крокодили – гавіали, а також багато інших тварин.

Цікавий факт! Зоопарк – друге за популярністю місце в Празі після Празького граду. У 2015 році Празький зоопарк зайняв четверте місце в рейтингу відомого туристичного порталу TripAdvisor. На гігантській території зоопарку (12 павільйонів і більше 150 експозицій) є точки вай-фай, а також багато місць, де можна відпочити і попити кави.

Тут знаходиться велика кількість точок харчування, де студенти мали можливість підкріпитися і набратися сил – зрозуміло, що зоопарк вражає своїми розмірами і обійти його всього за один візит дуже непросто. Всього на прогулянку у кожної групи пішло близько 3-х годин, але їх цілком вистачило, щоб насолодитися дикою природою і приємно провести час з друзями!

Команда Міжнародного Союзу Молоді щиро сподівається, що всі зусилля кураторів, витрачені на організацію поїздки в найвідоміший Празький зоопарк, були не дарма – це видно по щасливим посмішкам хлопців та дівчат, які ми відобразили на фотосесії. Всі фото ти можете подивитися у фотоальбомі – не забудьте зберегти собі на пам’ять, щоб згадувати поїздку в казкову Прагу з хорошими і світлими почуттями: