У Празькому Граді: 09.07.2019

у празькому граді з мсм

Найвідоміша празька пам’ятка

Чому ж Празький Град настільки відомий? Ми вирішили з’ясувати це разом зі студентами літніх програм МСМ та, взявши з собою кращого екскурсовода, 9 липня всі разом вирушили на прогулянку найзнаменитішими кварталами!

Побувати в Празі і не відвідати Празький Град – величезне упущення! Адже це не тільки найбільший в світі палацовий комплекс, але і душа Праги, а також перша за популярністю серед туристів визначна пам’ятка, яку мріють побачити всі, хто приїжджає до Чехії.

Там студенти відвідали Золоту вуличку, де можна пройтися по затишній бруківці і купити місцеві сувеніри чеського виробництва. Зверху над будинками вулички розташувалася галерея середньовіччя, де туристи можуть помилуватися на те, як раніше виглядали зброя і обладунки і, крім іншого, – ще й постріляти в тирі!

Також ми зі студентами приділили багато уваги місцевим будиночкам: наприклад, великий інтерес представляє “Комірчина знахаря” під номером 27 – там і до цього дня виставлені старовинні зілля і викладені лікарські трави.

Цікавий факт: на Золотий вуличці крім алхіміків колись жили такі відомі особистості, як чеський письменник Франц Кафка. У 1917 році його житло було розташовано в будиночку номер 22, де сьогодні ви знайдете книжковий магазин. Відомо, що письменник часто переживав творчу кризу – такий невеликий будиночок купила йому сестра, щоб була можливість змінити обстановку і набратися нових вражень, необхідних в письменницькому ремеслі.

Також студенти мали змогу подивилися на Базиліку св. Георгія, Ворота Матіаша, Кафедральний собор св. Віта, будівництво якого зайняло майже 600 років, і оцінити красу каплиці Святого Хреста.

Погулявши по Празького Граду, студенти, які бажали помилуватися на Прагу з висоти, піднялися на південну вежу собору Святого Віта, звідки відкривається прекрасний вид, зокрема, на річку Влтаву.

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом з прогулянки “Незабутня екскурсія в Празький Град” – пам’ятайте про те, що частину фото ми попередньо викладаємо в Інстаграм.