У Дрездені: 06.07.2019

дрезден мсм

Відкриваємо для себе нові міста Європи!

6 липня відбулася автобусна поїздка студентів літніх програм у Дрезден під керівництвом кураторів Міжнародного Союзу Молоді. Всього три години їзди від Праги і в 11 ранку ми були вже на місці – у сонячній столиці Саксонії! За ці три години ми встигли не тільки помилуватися на краси природи Чехії та Німеччини, а й обговорити майбутню поїздку – екскурсовод провела першу ознайомчу лекцію-екскурсію про місце, куди прямували хлопці, і повідомила масу унікальних фактів, які стосуються сучасного Дрездена, про які ви більше не почуєте ні на одній екскурсії.

В першу чергу студенти разом з кураторами і екскурсоводом попрямували в Цвінгер, на внутрішній двір якого, як і на дах, можна потрапити абсолютно безкоштовно, і зробити багато красивих фотографій з Дрездена.

Цікавий факт! Красу палацово-паркового комплексу “підняли” з руїн, які залишилися від бомбардувань 1945 року. На час війни картини були завбачливо вивезені за межі Цвінгеру – довгий час галерея “жила” в СРСР.

Сьогодні Цвінгер – відновлений архітектурний комплекс, всередині якого знаходяться: Фізико-математичний салон, Музей порцеляни з китайською та японською колекціями, Музей скульптури, а також “Галерея старих майстрів”, де зібрано понад 750 картин і, в тому числі, де висить “Сікстинська мадонна “Рафаеля.

Для тих, хто не купував квиток до музеїв, була можливість помилуватися на панно з порцелянових плит «Хода князів», що розташовані на одній зі стін Цвингера – панно прекрасно збереглося після бомбардувань!

Студенти ще трохи прогулялися по центру міста, де мали можливість перекусити улюбленим місцевим фастфудом – справжніми німецькими сосисками, і з новими силами автобусом вирушили назад до Праги.