Тур по ВНЗ Праги: 01.11.2019

тур по ВНЗ Праги msmstudy.com.ua

1 листопада 2019 року, наші студенти осінніх канікул в Празі, які приїхали в прекрасну європейську столицю не тільки за новими знаннями англійської мови, але ще і за корисною інформацією і знайомствами, вирушили на оглядову екскурсію, де вони детально вивчили всі найголовніші ВНЗ Праги.

Разом з турботливими кураторами дві групи студентів  вирушили вивчати нові можливості в навчання за кордоном, які приховують в собі ВНЗ Праги. Наші гості відвідали найважливіші університети, а саме: Чеський техніческійй університет, Чеський аграрний університет і Вищу школу економіки. Нагадуємо також, що з першими двома з них Міжнародний Союз Молоді введе багаторічну і продуктівну співпрацю і саме на базі цих універсітетовв і проходять підготовчі річні і піврічні курси МСМ, які допомагають дітям стати студентами чеських вузів.

Наші гості канікулярних осінніх програм дізналися всі подробиці про процес вступу до чеських університетів, розібралися з таким поняттям як нострифікація, а деякі з них навіть встигли зробити свій вибір на користь того чи іншого університету і вже забронювали свої місця на річних курсах МСМ.

Як це було – дивіться докладніше в нашому Instagram, а також перехід до перегляду фотозвіту натискаючи на кнопку внизу.

Зв'яжіться з нами