ТОП фільмів, знятих в Чехії

Tom Cruise on a motorbike runs away from bad boys on explosion background msmstudy.eu

Мало хто знає, що в Чехії дуже якісні не тільки пиво, скло та взуття, але й кінематографія!

Так, це правда! Кінематографія в Чехії розвивається стрімко, і в Чехії з’являється все більше фільмів. Ця країна має унікальне розташування для кіноіндустрії: на такій порівняно невеликій території зосереджені контрастні пейзажі – від чудової архітектури Праги до мальовничих чеських сіл. Прагу у фільмах можна використати для зображення старого Лондона, Відня чи Америки наших днів. Ось чому територія Чехії є бажаною і привабливою для продюсерів з усього світу як кіносеріал. Для більшості зарубіжних продюсерів достатньо залучити сюди лише продюсера та головних акторів, а решта зробить висококваліфіковані чеські режисери. Одні з найпрофесійніших каскадерів, помічників та операторів зосереджені в Чехії. Кінематографія в Чехії розшташована на знаменитій чеській кіностудії «Баррандов», де було знято не один фільм-шедевр.

Ми склали список фільмів, знятих у Чехії, о яких ви навіть не здогадувались!

From Hell, 2001

Американський трилер, жах Джека-Спіннера у головній ролі зі знаменитим Джонні Деппом. Прага чудово зіграла Англію, оповита страхом і плітками про таємничого вбивства!

The Bourne Identity, 2002

Хлопець без пам’яті, загублений у Середземномор’ї, знаходить свій справжній паспорт з прізвищем Джейсон Борн і розуміє, що його вполює убивця. Він повинен зрозуміти, хто хоче його вбити, і він повинен від цього втекти! Стрічка була повністю знята в Чехії, на кіностудії Барандова.

Van Helsing, 2004

Хто не знає фільм про Ван Хельсінга, вбивцю вампірів? Детективна історія була знята в Чехії, яку режисер видає за середньовічну Трансільванію!

The Brothers Grimm, 2005

Звичайно, цей фільм далеко не біографічний, але це не робить його менш цікавим! Мало того, що зйомки відбувались у кіностудії «Баррандов» та у Кутне Горі, а також у фільмі брало участь чимало чеських акторів.

Hannibal Rising, 2007

У Чехії було знято фільм про легендарного маніяка, серійного вбивцю Ганнібала Лектера: Прага, Брно, замок Костя. Чехія прекрасно підійшла до ролі післявоєнної Франції та Литви.

Casino Royale, 2006

А знаменитий 21-й Бонд був знятий у чеській столиці та Карлових Варах. Якщо ви звернете увагу, замість аеропорту Маямі можна побачити Празьку Рузине та багато іншого.

Mission: Impossible – Ghost Protocol, 2011

Том Круз дуже сильно закохався в Прагу, тому всі частини пригод агента Ітена Ханта знімалися в Чехії.

Antropoid, 2016

Фільм, який демонструє події Другої світової війни, розповідає про операцію “Антропоїд”, під час якої члени опору Чехії вбили Рейнхарда Гейдріха. Режисерам вдалося точно відтворити історичну атмосферу того періоду. Звичайно, фільм був повністю знятий у Чехії. Якщо ви ніколи не бували в Чехії, радимо переглянути цей прекрасний фільм!

Кінематографія в Чехії має багато фільмів: “Хроніки Нарнії: Принц Каспій”, “Особливо небезпечно”, “Ілюзіоніст”, “Омен”, “Олівер Твіст”, “Хостел” та інші. Ми поділилися з вами, на нашу думку, найцікавішим та найцікавішим з них! Але для того, щоб особисто прогулятися по місцях зйомок (у Празі влаштовуються спеціальні тури) – запрошуємо вас відвідати одну з наших програм! МСМ робить навчання не тільки корисним, але й цікавим! Побачимось у Празі!

Зв'яжіться з нами