Топ-5 роботодавців Чехії

Багато молодих людей, що навчались в Чехії, залишаються працювати в цій прекрасній і культурно багатій країні. Тут дуже високий рівень життя і маса можливостей для найпрацьовитіших і амбітних. Найвідоміші компанії на регулярній основі пропонують стажування молодим фахівцям. Щорічно поповнюються ряди молодих фахівців, які закінчили університети Чехії, включають в себе випускників таких престижних закладів як Вища школа економіки в Празі, Карлів Університет, Університет Масарика, котрі можуть претендувати на найкраще подальше працевлаштування, так як вища освіта в Чехії відрізняється ретельно розробленими програмами для студентів.

Топ-5 роботодавців Чехії:

  • SKODA AUTO – бренд зі світовим ім’ям в галузі автовиробництва і корпорація, що пропонує більш ніж сотню вакансій для тих, хто пройшов навчання в Чехії англійською мовою.
  • Avast Software sro – найвідоміша компанія, яка займається розробкою програмного забезпечення. Кібербезпека- її основний напрямок. Всі чули про однойменну антивірусну програму? Молоді і талановиті фахівці IT відчувають себе в ній дуже комфортно, а сама сфера дає зростання і безліч бонусів.
  • Orlen Unipetrol – найбільша і єдина в країні компанія, яка займається переробкою нафти і нафтових продуктів. Має кілька філій, які займаються науковими дослідженнями, розробкою і виробництвом хімічних продуктів. З радістю прийме на роботу випускника, який закінчив навчання у Чеському технічному університеті.
  • Zentiva – фармацевтична компанія з міжнародним статусом, яка займається розробкою і виробництвом різних лікарських препаратів. Медична освіта в Чехії є одним з найпопулярніших напрямків, тому випускників медичних факультетів чекає безліч цікавих робочих місць, в тому числі і в цій чудовій компанії.
  • Agrofert – найбільша холдингова компанія, яка займається сільськогосподарською, логістичною , енергетичною промисловістю. Дає великі перспективи для випускників інженерних, транспортних, технічних відділень.

Безкоштовна освіта в Чехії доступно кожному! Більшість ВНЗ звертають увагу на те, що в цьому випадку програма буде проходити на чеською мовою. Навчання чесько мовою в Чехії для іноземних студентів також проходить окремим курсом і дає максимально великі знання.

Що стосується комерційних місць- вартість навчання в Чехії відрізняється своєю демократичністю.

А освіта в Чехії для українських студентів- це хороший спосіб не тільки змінити обстановку, але і отримати абсолютно унікальний досвід.

Отримати можливість працювати в одній з цих компаній є у кожного честолюбного випускника, який щиро захоплений своєю професією, вміє нестандартно мислити, відрізняється серйозним підходом до трудового процесу і поважає свій час та знання.

[contact-form-7 404 "Not Found"]