Топ 10 університетів США 2021 року

Кожен абітурієнт, який бажає навчатися у США, заздалегідь замислюється про вибір вищого навчального закладу. До рейтингу топ-університетів Америки потрапляють лише ті вищі навчальні заклади, які на практиці довели ефективність свого освітнього підходу, в тому числі й виходячи з даних про успішне працевлаштування випускників.

Ми представляємо ТОП-10 університетів Америки 2021 року:

  1. Harvard University – Гарвардський університет, найстаріший ВНЗ Америки. Є одним із найвідоміших та найпрестижніших навчальних закладів світу, членом престижної Асоціації американських університетів. Гарвард славиться своїми відомими випускниками. ВНЗ пропонує величезну кількість висококласних освітніх програм.
  2. Princeton University – Прінстонський університет, відомий у всьому світі приватний дослідницький навчальний заклад, що входить до престижної асоціації «Ліга Плюща», у складі якої представлені виключно ВНЗ з високими стандартами освіти та особливою вибірковістю щодо абітурієнтів. Випускники стають дипломованими фахівцями у галузях природничих, гуманітарних, суспільних та технічних наук.
  3. Columbia University – Колумбійський університет один із найстаріших та найпрестижніших університетів у США, розташований у Нью-Йорку. Входить до складу «Ліги плюща» та є одним із університетів-засновників престижної Асоціації американських університетів. Університет веде активну наукову діяльність. Школі журналістики Колумбійського університету присуджується одна з найпрестижніших премій у галузі журналістики – Пулітцерівська премія.
  4. Massachusetts Institute of Technology – Массачусетський технологічний інститут, є приватним дослідницьким вузом у Кембриджі. Займає перші рядки світових рейтингів найкращих навчальних закладів і вважається одним із найпрестижніших вишів світу.
  5. Lincoln University – Університет Лінкольна, приватний університет у Сан-Франциско, має акредитацію ACICS та CHEA та входить до низки національних асоціацій вищої освіти США. Університет орієнтований на міжнародну освіту. Лекції проводять професори зі знанням сучасних міжнародних стандартів. Університет має високий показник успішного працевлаштування випускників.
  6. Westcliff University – Університет Весткліфф, був заснований в 1993 році в Каліфорнії. Університет має DEAC, CHEA та WASC акредитацію. Освітні програми Весткліффа складені з урахуванням практичного застосування, керуючись знаннями та досвідом вчених та успішних бізнесменів з опікунської ради університету. Випускники вишу стають висококласними спеціалістами у сфері бізнесу, економіки, фінансів та менеджменту.
  7. Stanford University – Стендфордський університет, один із головних дослідницьких центрів світу. Випускникам університету весь світ завдячує заснуванням таких компаній, як Google, Hewlett-Packard, Yahoo!, NVidia, Cisco Systems і т.д. ВНЗ пропонує найширший спектр навчальних програм, включає науково-територіальний комплекс з орієнтацією на вирішення практичних завдань.
  8. Yale University – Єльський університет, один із 9 колоніальних коледжів США, який був заснований до Війни за незалежність, є одним з найвідоміших та найпрестижніших навчальних закладів у світі. ВНЗ входить до складу «Ліги Плюща». Університет досить вимогливо ставиться до абітурієнтів, тому серед своїх випускників має багато талановитих людей.
  9. University of Chicago – університет Чикаго визнаний на міжнародному рівні центром досліджень і передового навчання, має величезний вплив у науковій, політичній та суспільній сферах. Абітурієнти можуть вибрати з більш ніж 100 напрямків та спеціальностей. Серед випускників університету Чикаго велика кількість видатних особистостей, у тому числі і лауреатів Нобелівської премії.
  10. University of Pennsylvania – Пенсільванський університет, це найстаріший університет США та ще один представник колоніальних коледжів, заснований до Війни за незалежність. Вважається одним із найпрестижніших навчальних закладів країни та світу. Входить до легендарної «Ліги Плюща». Має програми бакалаврату та магістратури більш ніж у ста професійних галузях.

Зв'яжіться з нами