Те, що ти не знав про Німеччину

Життя в Німеччині може здатися раєм. Відомі на весь світ музичні, кінематографічні та пивні фестивалі; прекрасна архітектура; неймовірні пейзажі; м’який і приємний клімат; німецька якість скрізь і в усьому. І багато в чому це дійсно так. Серед країн, які найчастіше розглядають для ПМП, Німеччина впевнено займає перші місця. Звичайно, тут присутні свої нюанси. Загальний портрет німців такий – це дуже законослухняні, пунктуальні, раціональні і працездатні люди, які вважали за краще б оточувати себе тими, хто повністю відповідає їх засадам. В тому числі, якщо справа стосується приїжджих. Про їх менталітет ходять легенди, але кожному явищу знайдеться цілком логічне пояснення.

Які особливості життя в Німеччині?

Почати варто з того, що рівень життя в країні дуже високий. Тут все направлено на те, щоб люди жили спокійно і комфортно. Найбільше на світі німці цінують стабільність у всьому, яку вони і мають. І все завдяки грамотній економіці. Влада Німеччини не боїться нововведень і реформ, а народ повністю підтримує кожне рішення. Все це благополучно позначається на результаті кожної справи і приносить свої плоди. Підсумок такий, що кожна зміна виводить країну на новий рівень. Навіть з всесвітньої кризи країна вийшла дуже гідно.

Здається, що тут панує ідилія у всьому, але насправді це не зовсім так. Однак, комплексний підхід і дружня взаємопідтримка допомагають знайти правильне рішення і впоратися з будь- якими труднощами.

Неймовірна чистота всюди, що не може залишитися непоміченим. Педантизм німців стає дуже позитивною якістю, коли мова заходить про правила поведінки в громадських місцях.

Приємна новина для тих, хто збирається переїхати до Німеччини, щоб навчатися. Освіта в країні в державних вищих навчальних закладах абсолютно безкоштовна, і для приїжджих в тому числі.

До плюсів життя в Німеччині можна віднести:

  • Високий рівень безпеки і життя;
  • Хороша екологічнаситуація;
  • Дешеві продукти харчування і одяг;
  • Доброзичливе і мирне населення.

Які міста Німеччини підходять для життя найкраще?

Звичайно, кожен вибирає де жити, виходячи з особистих потреб і переваг. Але сприятлива обстановка, високий рівень доходу і розвинена інфраструктура – це загальні вимоги, які пред’являються до будь-якого місця проживання.

Мюнхен – мальовниче місто з найвищими зарплатами і, відповідно, цінами на житло і комунальними  витратами.

Гамбург – промисловий центр, в якому розташовуються великі компанії. Тут побудувати кар’єру значно легше, ніж в інших містах Німеччини. Добре розвинена інфраструктура, налагоджене транспортне сполучення, в тому числі і морське.

Дрезден – відрізняється демократичними цінами на житло і розвиненою сферою розваг. Вважається одним з найкомфортніших міст для життя. Тут працюють відомі культурні заклади і проходять всілякі громадські заходи.

Франкфурт-на-Майні – по праву має статус освітнього центру. У цьому прекрасному сучасному місті з приємним кліматом розташовані великі державні університети і науково-дослідні центри. Роботу знайти дуже легко, а рівень заробітної плати досить гідний.

Зв'яжіться з нами