Таємнича Прага: 02.02.2020

Таємнича Прага msmstudy.eu

Таємнича Прага — це казкове місце, яке зберігає в собі безліч цікавих пам’яток і загадкових історій. Студенти піврічних курсів МСМ 2 лютого 2020 року разом з екскурсоводом побували в найцікавіших місцях Праги.

Ми раді показувати нашим студентам прекрасну Прагу, вона входить в список найкрасивіших міст Європи. Це не випадково, чеський уряд піклується про збереження історичної спадщини. Наприклад, є такий закон, який забороняє встановлювати супутникові тарілки на фасадах і дахах будівель, також заборонено в центральних районах і історичних будівлях встановлювати металопластикові вікна замість класичних дерев’яних.

Найбільше в таємничій Празі студентів піврічних курсів вразив Празький Град, який вважається одним з найбільших замків у світі. Його велич вражає, щоб обійти всю територію знадобиться не менше години. Зараз він є не тільки резиденцією держави, а й пам’ятником культури, який зберігає в собі безліч історичних реліквій.

Цікавий факт: Празький Град входить в Книгу Рекордів Гіннеса як найбільший замок в світі.

На цьому екскурсія по таємничій Празі не закінчилася, студенти відвідали Старе Місто, помилувалися там Староміської ратушею і головною площею. Студенти також загадали бажання на Карловому Мосту і впізнала його багатовікову історію.

Подивіться фотографії, які зробив наш фотограф під час екскурсії. Також не забувайте про наш Instagram, на якому ви знайдете безліч цікавої інформації про життя за кордоном наших студентів.

Зв'яжіться з нами