Сучасний Берлін: 25.07.2019

сучасний берлін

Місто творчості і європейського креативу!

Ніде, крім як в Берліні, не зустрінеш таке унікальне змішання культур і звичаїв – 27 липня студенти літньої освітньої програми Міжнародного Союзу Молоді вирушили досліджувати цей незвичайний сучасний Берлін з екскурсоводом під наглядом кураторів. Раніше ми вже відвідували німецькі міста: столицю Баварії – Мюнхен, і Дрезден, батьківщину автоконцерну Фольксваген, але Берлін перевершив всі наші очікування як по частині архітектури, так і по духу самого міста.

Зрозуміло, жодне місто невіддільне від його мешканців. Берлін відомий тим, що сюди як за помахом чарівної палички стікаються найбыльш творчі люди Європи, щоб розвивати і продавати свій талант світу: в Берліні проводяться тижні моди, широко розвинений стрітарт, і тут же можна спробувати найвидатніші шедеври кулінарії.

Такі поїздки по Європі – прекрасна можливість свій кругозір, не витрачаючи багато часу на дорогу, адже навчання в Празі зручне тим, що у мультивіза студента дозволяє безперешкодно подорожувати країнами Шенгенської зони! Додайте сюди ще й невеликі відстані і студентські знижки на користування міжнародним транспортом, таким як автобуси або залізниця, і отримаєте ідеальний коктейль для швидких і недорогих подорожей!

Студенти побували біля знаменитих Бранденбурзьких воріт, які є практичним втіленням Берліна на всіх картинах і листівках, а також подивилися на відомий Берлінський собор з зеленим куполом. Під час екскурсії студенти не обійшли стороною і будівлю Рейхстагу, де колись засідав державний орган, який перевернув всю історію Європи.

Цікавий факт! Саме на Бранденбурзьких воротах після перемоги СРСР у Другій світовій війні кілька років був встановлений радянський прапор.

В кінці екскурсії у студентів був вільний час, який вони могли приділити додатковій прогулянці по сувенірним магазинам, закусочним і ресторанам з традиційними німецькими стравами або ж ще раз насолодитися тими красотами міста, які припали їм до душі найбільше.

Нагадуємо, що в МСМ є можливість записатися не тільки на короткі літні канікулярні програми, але і на річні освітні курси, основна мета яких – підготувати студента до вступу в чеські вузи.