Студентська карта ISIC

Навчання за кордоном надає студенту можливість не тільки отримати глибокі знання за обраним профілем, а й значно розширити кругозір, набути цінного досвіду. Сучасна система освіти відрізняється впровадженням різних технологій, які спрощують життя учнів і дарують масу бонусів. Однією з таких «паличок-виручалочок» і є студентська картка ISIC. Давайте дізнаємося про те, які її основні переваги та чому ця карта повинна бути у кожного.

Міжнародна карта ISIC спочатку створювалась як дисконтна карта, яка давала студентам великі знижки на придбання авіаквитків. Це був свого роду стимул для подорожей екскурсій, наприклад, наукових центрів і музеїв в інших країнах. Однак зараз її переваги значно ширше.

ISIC карта для студентів це:

  • Акції та знижені тарифи в операторів мобільного зв’язку;
  • Спеціальні пропозиції на оформлення медичного страхового полісу;
  • Знижки на оренду авто, на авіа та ж / д квитки, проживання в готелях; вхід до музеїв і театрів, фітнес-зали;
  • Також студенти можуть економити на харчуванні, пред’явивши картку в деяких мережевих кафе і ресторанах. І це далеко не все. В цілому отримати бонуси по карті ISIC можна в різних країнах, більш ніж в 40000 категоріях.

У Чехії карта ISIC дуже популярна і є одночасно студентським квитком. З її допомогою здійснюється пропуск до навчальних закладів, деяких аудиторій, комп’ютерних класів, бібліотек. Найголовніше правило для отримання карти одне – необхідно бути студентов очного відділення. А що ще?

Оформлення ISIC карти для студентів не безкоштовне, точна вартість залежить від країни. У Чехії – це близько 350 крон. Термін дії – 16 місяців. Почати оформлення карти можна ще навчаючись у випускному класі школи, тобто якщо ви тільки плануєте вступати до вузу. Як це зробити? Достатньо подати заяву в один із центрів видачі ISIC або онлайн. Для цього потрібно енадати закордонний паспорт, декілька фотографій і довідку з навчального закладу, що підтверджує статус студента.

Відновити втрачену карту можна але її необхідно буде заново перевипускати.

Якщо є можливість заощадити, чому б не скористатися нею? Оформлюйте ISIC і відкривайте нові горизонти!

Зв'яжіться з нами