Спорт з МСМ: 15.07.2019

спортивний день в мсм

Смартфон-детокс – як ми відпочили від гаджетів, займаючись спортом

15 липня для студентів літніх програм Міжнародного Союзу Молоді відбувся Спортивний день, який ми традиційно влаштовуємо для студентів літніх, осінніх, весняних і зимових програм. У наших інтересах влаштовувати для студентів не тільки цікаві екскурсії, але максимальне корисні заходи, адже відомо, що нові знання засвоюються краще з фізичним навантаженням.

Як освітня організація ми розуміємо, що кращий спосіб спонукання до спортивного способу життя – не змушувати, але мотивувати! А мотивація, як відомо, з’являється лише тільки з власного бажання що-небудь зробити, вірно?

Саме тому ми надали студентам повну свободу вибирати собі спортивні навантаження в рамках програми МСМ, яка включає в себе:

Волейбол – не тільки весела командна гру, яка виховує в гравцях відповідальність перед іншими хлопцями та дівчатами, але і гра, що має позитивний вплив на практично всі групи м’язів. Різноманітність рухів при не дуже сильному навантаженні дає видимий результат вже за одну гру – студенти отримали гарний настрій, можливість розкріпоститися в новій компанії, розвинули спритність рук і придбати нових друзів.

Теніс – спорт, який зміцнює не тільки м’язи рук і ніг, а й серця, а також за рекордно короткий час формує красивий м’язовий корсет. Розвиває логічне мислення і вчить приймати рішення швидко, адже на тенісному корті не можна позіхати, якщо хочеш перемогти! Звичайно, одного дня замало, але ми віримо, що студенти відчули такий приплив сил і енергії від заняття тенісом, щоб продовжити розвивати свої навички і вдома.

Плавання в басейні – покращує поставу і дозволяє скинути навантаження з хребта, адже з появою смартфонів наші спини все частіше стали нагадувати знак питання. Впізнаєте себе? Тоді ми теж запрошуємо вас на День спорту! Бонусом йдуть здорові легені і серце, не кажучи вже про ефект загартовування – абсолютно безпечного в ці спекотні літні дні.

Цілий день на свіжому повітрі – і студенти в повній мірі оцінили те, що несе в собі спорт: можливість спробувати щось нове для себе, відчути себе впевненіше – зміцнити не тільки тіло, але і самооцінку.