Спортивний день: 15.06.2019

спортивний день мсм

Як мотивує спорт з МСМ

Старі методи прищеплення любові до спорту залишилися в минулому – сьогодні спорт не треба любити, їм треба жити. 15 червня МСМ організували для студентів літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді День спорту, але не в класичному розумінні цього слова, а в інноваційному. Як це працює? Все просто!

Зарядку вранці і нудні уроки фізкультури давайте залишимо в минулому, натомість кожному студенту було дано вибір і можливість займатися саме тим видом спорту, який він любить найбільше або яким він завжди хотів зайнятися: відкритим тенісом на свіжому повітрі – нарешті можна потримати в руках ракетку і насолодитися грою під теплими променями сонця; баскетболом – тренуємо влучність і спритність рук; волейболом – командний спорт, який дозволяє не тільки скинути неприємні думки і залучити гарний настрій, а й завести масу хороших друзів, а також похід в басейн або спортивний зал в будь-який час, коли студенту зручно, щоб самостійно випробувати всі тренажери і підібрати найбільш підходящий саме під свій рівень фізичної витривалості і сили!

День спорту несподівано перетворився в день веселощів і нових знайомств, дружнього спілкування з кураторами та придбання нового спортивного досвіду. Хто знає? Можливо наші студенти по приїзду додому захочуть продовжувати розвиватися саме в тому виді спорту, який вони випробували сьогодні!

Пам’ятайте, що ви завжди можете записатися в наступний раз на одну з наших спортивних освітніх програм, яка, крім мов, спеціалізується на самих різних спортивних активностях, таких як фітнес академія в Празі, тенісна академія в Празі, футбольна академія в Празі, школа бойових мистецтв в Празі і танцювальна академія в Празі.

МСМ вважає, що мозок працює найкраще, якщо частина часу присвячувати саме фізичної активності – повірте, знання засвоюються краще, якщо паралельно тренувати витривалість і координацію м’язів! А укупі з нашими екскурсійними програмами у вас не буде часу нудьгувати – найцікавіші і незвичайні конкурси, поїздки по Європі і мовна практика з носіями – кращий спосіб урізноманітнити літо!