Що потрібно знати про життя в гуртожитку?

учеба, жизнь в общежитии, eurostudy

Вступ до університетузахоплюючий і серйозний крок у доросле життя. Однак для багатьох це початок самостійного життя. Зазвичай найкращі студентські роки проводяться в гуртожитку. Але потрібно також знати, що життя в студентському гуртожитку – це не тільки весело, але й велика відповідальність. Ви отримаєте такі бонусу, як: приготування їжі, прибирання, прання та улюблені сусіди. Ми розповімо вам про те, як зробити життя у гуртожитку комфортним.

Сусіди

Вітаю, тепер у вас є сусіди. Вони живуть не тільки за стіною, але і в кімнаті з вами. Як правило, в одній кімнаті проживають два-три студенти. І це абсолютно випадкові люди. Вони теж приїхали за освітньою програмою, щоб виконати свою мрію і вступити до ВНЗ. Ви встигнете з ними краще познайомитись, головне не зіпсувати відносини на самому початку. Ми радимо покласти відповідальність, встановити графік прибирання та вирішити, у кого яка полиця в холодильнику.

Чистота

Коли ви не прибираєте, ніхто не буде. Не зберігайте сміття в очікуванні великого суботнього прибирання, вихідні можна проводити з набагато більшою користю, регулярно і разом підтримуючи порядок у приміщенні.

Шум

Гуртожиток часто є місцем для вечірок. Ти не можеш від цього сховатись, душа вимагає пісень та танців. Готуйся до цього. Якщо вам не подобаються вечірки, радимо придбати вушні пробки. Ніякий шум з ними не страшний. Ви неодмінно будете насолоджуватись тишею.

Комендант

Найкорисніша людина в гуртожитку. Він відповідає за ваш комфорт і затишок. У разі виникнення проблем ви можете зв’язатися з цією людиною. Дружити з комендантом необхідно. І не забудьте дотримуватися правил, які він вам каже.

Їжа

Локшина, чіпси, фастфуд … стоп. Не мучте живіт і не лінуйтеся приготувати собі звичайну вечерю. Це буде корисно і дешевше.

Обладнання

Комфорт проживання в студентській спільноті багато в чому залежить від того, наскільки ви оснащені, тобто забезпечені всім необхідним. Постільні приналежності, посуд, побутова хімія, ліки. Радимо скласти список всього необхідного, щоб нічого не забути.

Гуртожиток це корисно. Тут ви проведете свої найкращі роки, знайдете друзів та станете незалежними. 

Дізнатися докладніше про освітні програми можна натиснувши на слово “Хочу вступити до ВНЗ своєї мрії”. Бажаємо успіхів!