Курс англійської: 24.05.2019

ЧВУТ і МСМ вітають студентів із закінченням річних мовних курсів

24 травня в стінах Чеського технічного університету відбулася церемонія вручення сертифікатів про проходження річного курсу Міжнародного Союзу Молоді і успішної здачі мовного іспиту: студенти прикладали максимум зусиль –  вдосконалювали знання граматики, розширювали словниковий запас, тренували вимову і сприйняття інформації іноземною мовою на слух. Важливою частиною програми був також захист проекту, який учень повинен був розробити самостійно і виступити з підготовленою промовою – така практика покликана допомогти студентам подолати мовний бар’єр і навчити їх виступати перед широкою аудиторією, що ще не раз стане в нагоді як в університеті, так і при побудові майбутньої кар’єри.

Формальні шкільні знання – це не про МСМ, наш пріоритет – налагодити прямий дружній контакт з учнем і тут же занурити його в атмосферу, де можна відразу практикувати іноземну мову. Саме тому, як доповнення до навчальної програми, ми додали насичену екскурсійну програму по містах Європи, а також безліч розважальних заходів. Освітні заняття проходили з носіями іноземної мови, досвідченими педагогами, мета яких була зробити так, щоб студент не просто вивчив матеріал, але зміг використати свій знання в реальному житті зі справжніми людьми.

Міжнародний Союз Молоді дуже пишається своїми студентами. Вручення сертифікатів – не просто церемонія, а й показник того, що ви пройшли великий шлях на шляху до своєї мети, тому що знання мови – одна з умов майбутнього успіху. Незалежно від того, чи будете ви шукати на роботу на європейському ринку праці чи ні, вам в будь-якому випадку доведеться мати справу з іноземними англомовними партнерами – мовний сертифікат помітно підніме вас в рейтингу претендентів на бажану посаду після випуску з університету.

Наші педагоги і куратори намагалися дати вам найкраще – ми впевнені, що кожна частинка цих нових знань стане в нагоді вам в подальшому навчанні у вузі і при побудові кар’єри в майбутньому. Нижче команда Міжнародного Союзу молоді підготувала для вас докладний фотозвіт “Курс англійської”. Залишайтеся з нами на зв’язку, підписавшись на наш Інстаграм.