Семінар “Футбольна Академія МСМ”,, Алмати

10 вересня в Аламати через велику кількість зареєстрованих слухачів відбулося цілих два семінари  “Футбольна Академія МСМ” в Празі, Чехія, о 18:30 і о 19:30 відповідно.

В якості першого спікера виступала Айжан Жаркімбекова, директор філії МСМ в Алмати, з кратікім поданням діяльності Міжнародного Союзу Молоді, а також безпосередньо філії, в якому працює Айжан. Директор виділила також основні причини вибору Чехії, як країни для здобуття вищої освіти і коротко представила інформацію про становище збірної Чехії з футболу на європейському рівні.

Директор розповіла про Футбольну Академію МСМ і партнерів, що посприяли заснуванню академії в 2011 році. Крім цього, Айжан розповіла про тренерів Академії – знаменитих і успішних екс-футболістів Чехії, які на даний момент є одними з кращих тренерів Чехії.

Слухачі дізналися також про Літню Футбольну Академію МСМ + Англійська мова: як проходять заняття і тренування; які дати заїзду на програму; скільки академічних годин англійської мови в програмі; за яких футбольних клубах проходять тренування; вартість програми в залежності від тривалості. Айжан розповіла детально про умови проживання в студентських резиденціях.

Сама футбольна програма унікальна тим, що в вартість, крім футбольних тренувань і вивчення мови, також входить проживання, дворазове харчування, культурна програма, спортивна форма, абонемент у фітнес-клуб, sim-карта і проїзний на всі види громадського транспорту. Були озвучені основні плюси Літньої Футбольної Академії МСМ: перегляд європейськими селекціонерами, мовна практика, знижка на річні програми Академії і можливість отримання гранту.

Айгер Турсагулова, регіональний менеджер МСМ в Алмати, продовжила презентацію з інформацією про довгострокові програми Академії. Спікер підкреслила, що крім професійних футбольних тренувань, студентів також інтенсивно готують до вступу до ВНЗ в Чехії. Айгер також виділила головні особливості програми: початок двічі на рік, можливість вибору футбольної кар’єри / продовження навчання у ВНЗ, висока інтенсивність, викладачі – носії мови, повна екіпіровка і абонемент у фітнес-клуб. Менеджер розповіла як проходять тренування і хто головні тренери на програмі. Також Айгер докладно розповіла з яких предметів йде підготовка для вступу до ВНЗ, і скільки академічних годин вони складають.

В кінці спікер згадала про можливість розігрування гранту «Твій Шанс» серед найталановитіших студентів Літньої Футбольної Програми МСМ, а також про організацію передсезонних зборів Празі для команд або учасників літньої програми.

Зв'яжіться з нами