Семінар «Якісна освіта за кордоном», Запоріжжя

20 листопада 2019 року Міжнародний Союз Молоді в Запоріжжі провів семінар на тему «Якісна освіта за кордоном». Дана тема була цікава не тільки учням старших класів, а й їх батькам. Про отримання європейського диплому варто почати замислюватися заздалегідь, щоб встигнути підготувати всі необхідні документи, яким був присвячений цілий блок на зустрічі.

Гості семінару були зацікавлені в різних програмах ще до початку семінару. Багато хто цікавився саме підготовчої програмою до вступу в чеські ВНЗ. Спікер семінару Наталія, експерт з питань освіти за кордоном в Міжнародному Союзі Молоді, розповіла про переваги даної програми, яка інтенсивно готує студентів до успішної здачі вступних, включає в себе курси чеської, що дозволяють швидше адаптуватися в новій країні, познайомитися з місцевими традиціями і краще влитися в чеське суспільство.

Також були названі переваги навчання в Чехії. Спікери розповіли про найбільщі топові ВНЗ країни, а саме про ЧЗУ і ЧВУТ. Був представлений цілий спектр спеціальностей. Учасники семінару змогли подивитися відео і фотографії, зняті про ці вузи і почути відгуки студентів, щоб ближче познайомитися з освітньою програмою в Чехії.

Є можливість поїхати навчатися до Чехії і на менший термін, по канікули програмами. Також спікери розповіли і про можливість отримання відразу двох європейських дипломів всього за 3 роки навчання.

Кожен учасник мав можливість пройти профорієнтацію з фахівцем МСМ. Дану методику варто пройти кожному учневі старших класів, щоб не помилитися з вибором майбутньої спеціальності.

Команда МСМ хоче подякувати кожному за участь. Якщо у вас залишилися які-небудь питання, ми завжди з радістю на них відповімо. Заповніть форму внизу, і наш менеджер з вами зв’яжеться найближчим часом.

Зв'яжіться з нами