Семінар “Як вступити до вузу Чехії”, Київ

вступити до вузу Чехії msmstudy.eu

Тисячі студентів з країн СНД щорічно виконують свою мрію – стають студентами престижних європейських вузів. Про те, як вступити до вузу Чехії, про перспективи і системі освіти йшлося на освітньому семінарі в Києві 13 лютого 2020 року.

Київський офіс Міжнародного Союзу Молоді зустрів в своїх стінах учнів випускних класів та студентів вищих навчальних заклад. Разом з батьками хлопці активно вивчали питання освіти за кордоном. Важливо підкреслити, що майбутніх іноземних абітурієнтів хвилювало питання затребуваності професій в Європі, що говорить про їх серйозному підході до теми вступу. Чимало уваги було приділено перспективам, які чекають студентів після закінчення чеських вузів.

Після школи дуже складно зрозуміти, до якого професійного справі лежить душа. На семінарі був окремий блок, присвячений профорієнтації, тому у всіх гостей була можливість його пройти.

Кожен учасник семінару отримав повну інформацію про програми МСМ, найбільш затребуваною на семінарі “Як вступити до вузу Чехії” виявилася та, яка готує студентів до вступу. На ній студенти ізучаеют чеську мову і готуються до вступних іспитів в Празі. Також гості зарядився мотивацією і прагненням рухатися назустріч своєму професійному майбутньому за кордоном.

Ми дякуємо всім учасникам і з нетерпінням чекаємо зустрічі знову! Якщо ми не відповіли на ваші питання під час семінару або вони у вас виникли вже після, заповніть форму нижче, і ми з радістю на них відповімо.

Хочете побачити, як проходить навчання наших студентів, підписуйтесь на наш Instagram.

Зв'яжіться з нами