Семінар «Вступ до ВНЗ Чехії», Київ

семінар ВНЗ Чехії Киїів

3 жовтня 2019 року Міжнародний Союз Молоді в місті Київ провів семінар на якому активно обговорювалася можливість вступу до ВНЗ Чехії на бюджет. Не зраджуючи традиціям семінар пройшов активно та з великою залученістю аудиторії, з безліччю цікавих питань і корисної інформації.

Спеціаліст з освіти за кордоном Марія познайомила учасників семінару з системою освіти Чехії, основними вищими навчальними закладами і затребуваними спеціальностями. На семінарі була розглянуті найосновніші ВНЗ Чехії, а особливу увагу було приділено Чеському технічному університету і Чеському аграрному університету. Ці два університети вже багато років є партнерами Міжнародного Союзу Молоді і саме на їх базі проходять річні підготовчі курси МСМ, які мають офіційну державну акредитацію.

Також учасники семінару дізналися про те, як легко пройти нотифікацію атестата і зрозуміти свої слабкі та сильні сторони при виборі майбутньої професії завдяки програмі МСМ з профорієнтації. Дана методика визнана і давно експлуатується в Європі і допомагає визначити професійну сферу, в якій майбутній студент може максимально реалізувати свій творчий хист.

Окремим блоком менеджер Міжнародного Союзу Молоді розповіла про канікулярні програми МСМ, серед яких безліч спортивних літніх програм (школа танців, школа бойових мистецтв, академія тенісу. Футболу та фітнесу), про осінні англійські канікули в Празі, а також про зимові канікули в прекрасному серці Європи.

Команда МСМ дякує всім за участь в семінарі і цікаві питання! Якщо вас також цікавить тема навчання за кордоном – заповніть заявку внизу і отримаєте повну консультацію від експертів!

Зв'яжіться з нами